„Zasloužená remíza, ale byli jsme aktivnější a měli jsme možnosti zápas rozhodnout,“ přiznal řízením týmu Skaštic pověřený Roman Číhal, jenž naplno s Batíkem zastupuje Lukáše Motala, jenž neodolal vábení prvoligového Zlína.

Divizní fotbalisté Slavičína (v modrém) na záběr podzimu slavili výhru nad Přerovem.
Závěr podzimu diviznímu Slavičínu vyšel. Kouč prozradil, co dál...

Domácí byli od začátku bojovnějším týmem, tlačili soupeře. „Na hřišti i lavičce bylo dvacítka bojovníků, která si šla za výhrou. ŽE to nevedlo ke třem bodům je věc druhá,“ pokrčil rameny Číhal, jehož výběr si vytvořil několik slibných šancí.

„ Šternberk dvakrát trefil konstrukci naši brány, my měli největší možnost rozhodnou těsně před koncem, kdy měl tutovku na hlavě náš kanonýr Zdeňa Konečník. Ovšem i tesař se může utnout. Škoda,“ pousmál se trenér domácích.

Fotbalisté Baťova (žluto-modré dresy) doma prohráli s vedoucím Stráním 1:2.
Divizní Baťov srazil lídr až v nastavení. To už není možné, ulevil si kouč

Těm po polovině soutěže náleží s 15 vybojovanými body 12. příčka, s náskokem čtyř bodů na posledního. „Poslední zápasy byly hektické. Učíme se novému hráči i my. S kolegou Batíkem si zvykáme na novou roli, která není jednoduchá. Když si sednete na lavičku neznamená, že jste hned trenéři. Bez Lukáše je to jiné, ale na tuto změnu máme celou zimu, všichni jsme optimisté,“ uklidnil fanoušky Roman Číhal.

Zdroj: Kopl Libor
Zdroj: Kopl Libor
Zdroj: Kopl Libor

SKAŠTICE – ŠTERNBERK 0:0

Rozhodčí: Zelený, 200 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...