Divizní fotbalisté Skaštic (ve žlutém) se ve 2. kole skupiny E doma rozešli smírně s Novými Sady 2:2.
Glozyga střílel na obě strany, Skaštice i přes vedení bod berou. Proč?

Od úvodních minut přitom tušil, že sobotní duel nebude právě ideální.

„Náš projev byl unavený, hlavně na některých klucích. Byli jsme pomalejší, středeční duel v bahně nás stal opravdu hodně sil,“ potvrdil Skácel.

„Kluci se ale se vším rvali statečně, nepomohlo nám ani teplejší počasí, osmadvacet stupňů není ideální pro fotbal. Fyzické rozpoložení obou týmů bylo znát.“

Nečekané drama se v rámci 2. kola krajského přeboru odehrál v sobotu  odpoledne v Morkovicích, kde se za rozhodnutého stavu 6:0 pro nováčka z Hrachovce strhla rvačka.
VIDEO. Pěsti na fotbale v Morkovicích! Rvali se fanoušci Hrachovce s pořadateli

Přestože na hřišti nebyl typicky ofenzivní Holešov, ani domácí nic převratného dlouho nepředváděli. „Utkání bylo od začátku spíše remízové. Domácí se snažili hrozit jen z dlouhých nákopů za obranu, což se nám dlouho dařilo pokrývat. Moc šancí k vidění nebylo,“ potvrdil trenér hostů.

Fotbalisté Kroměříže (bílo-červené dresy) zvítězili v Příbrami 3:1.
Kroměříž zaskočila Příbram, venku vyhrála poprvé po postupu do druhé ligy

Tu největší měl po hodině hry Gettler. „Šel sám na bránu, přehodil gólmana, ale míč skončil vedle. Škoda,“ posteskl si.

S nárostem času byla především kondiční a dynamická převaha domácích čím dál výraznější. „Posledních deset minut nás domácí držli pod tlakem, výrazně přidali, vycítili šanci. Když už jsme si mysleli, že jsme vše ustáli, přišel ostrý centr do šestnáctky, kdy míč dotlačili do sítě. Bohužel zde nám už nám asi chyběly i morální síly, vydání bylo maximální,“ ocenil Skácel, jehož tým v sobotu čeká doma Rýmařov.

BZENEC - HOLEŠOV 1:0 (0:0)

Branka: 90.+4 Mlýnek. Rozhodčí: Zapletal, 230 diváků.