Fotbalisté Skaštic (ve žlutém) v úvodním duelu přípravy slavili vysoké vítězství nad Brumovem.
Divizní Skaštice s Brumovem vyhrály. Prosadit se chce i fotbalista z Jaroslavic!

„Stále nastupujeme v kombinované sestavě, schází studenti dělající zkoušky a marodi, lehce zranění. Nejde ale o výsledek, testujeme, rozkoukáváme se,“ poznamenal trenér Holešova Alois Skácel.

Divizní fotbalisté Holešova (v černém) zvítězili ve 13. kole divize E v derby na hřišti Skaštic 3:2.
Divizní Holešov vítá marody. Na koho si kouč Skácel brousí zuby?

Do vedení šli Otrokovičtí, aby ještě do přestávky soupeř výsledek otočil. Po změně stran domácí ještě vyrovnali, ale poté již tahal za delší konec provazu Holešov.

„Je to typický začátek přípravy. V prvním duelu nás mladíci uběhali, nyní jsme podali lepší výkon,“ pochválil své svěřence zkušený kouč ve službách Holešova. „Sice jsme jako první inkasovali, ale kluci se rychle otřepali a pak dominovali. Domácí v závěru jen korigovali výsledek.

Fotbalisté Baťova (žluto-modré dresy) na úvod přípravy doma podlehli Holešovu po divoké přestřelce 4:5.
Divizní Baťov vedl, výhru ale slaví Holešov. Koho testovali?

Jsem rád, se v úvodních dvou týdnech přípravy snaží, pracují na sobě. Pochopitelně nám nyní skřípe součinnost, ale to je nyní na prahu přípravy logické. Nyní primárně nabíráme kondici,“ zdůraznil Alois Skácel, jenž zatím ještě nikoho na zkoušku k dispozici neměl. „Je dobře, že se už vše rozjelo, na klucích je znát velké odhodlání,“ dodal s tím, že další duel sehrají o víkendu v Hulíně s Napajedly.

BAŤOV – HOLEŠOV 4:5 (2:3)

Branky: Šiška, Bršlica, Novák, Kopecký - Semenyna 2, Gettler 2, Pospíšilík.

Baťov: Medek – Sotolář, Buchta, Lendler, Kadlec – Šiška, Kašík, Zapletal, Novák, Kopecký – Bršlica. Střídali: Marčík, Kraváček, Bína, Pšenčík, Kresa. Trenér: Lehkoživ. Holešov: Šiška (46. Láník) - Mikulík, Kašák, S. Daněk, Třasoň, Semenyna, Pospíšilík, Uhřík, Kovář, Mlčák,Gettler. Střídali: Paštěka, Zdráhal. Trenér: Skácel.