„Krásné góly přišly pozdě. Soupeř byl ale lepší, vyhrál zaslouženě,“ sportovně uznal kouč Holešova. „Ze zápasu a čtyř inkasovaných branek jsem špatný, ale dostat devět gólů, jak tomu bylo ve Zlíně, je šílený!“ otřepal se Skácel.

Zdroj: Břenek Martin

„Od začátku jsme byli v Holešově lepší, vytvořili jsme si spoustu šancí, vyhráli jsme zaslouženě. Zápas nám vyloženě sedl,“ poznamenal trenér Slavičína Petr Slončík.

Hostům vyšel nástup. „Valaši na nás nastoupili, hned zkraje měli obrovskou šanci. Na to jsme kontrovali, ale ani nám to nevyšlo. A tak přišel krásný gól Žůrka, který nás načnul. Do úzkých nás poslala hrubá chyba v rozehrávce, která poslala Slavičín do vedení 2:0,“ litoval Skácel. „Soupeř náš celý poločas přehrával, byl lepší na míči, stejně jako v součinnosti. Naopak my vůbec nebyli dobří,“ mrzelo zkušeného kouče Holešova.

Ten během přestávky udělal několik změn v sestavě s přáním zvrátit průběh. „I tak nás Slavičín přehrával, nemohli jsme se dostat do hry. Až v posledních minutách jsme výsledek korigovali, ovšem to bylo už v pohledu zisku bodů pozdě,“ mrzelo Skácela.

„Od začátku jsme byli dominantnější, hlavně v poslední třetině hřiště, měli jsme více šancí. Navíc nás v úvodu podržel gólman, trestali jsme chyby soupeře. Bylo vidět, že oba celky chtěly hrát, i přes boje s absencí. Nám to ale více sedlo. Mám radost, že se nám podařilo potvrdit výkon z domácího zápasu. Potvrdili jsme, že fotbal hrát umíme,“ potěšilo kouče Slavičína, jehož zamrzel závěr duelu a dvě inkasované branky.

„Byli jsme namlsaní, polevili jsme v koncentraci, naopak domácí byli odvážní, klobouk dolů. I přese všechno jsme vítězství kontrolovali,“ dodal Petr Slončík.

HOLEŠOV – SLAVIČÍN 2:4 (0:2)

Branky: 75. Kovář, 86. Pospíšilík – 17. a 57. Žůrek, 41. a 63. Staněk. Rozhodčí: Ganaj, 250 diváků.

Zdroj: Břenek Martin

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...