Divizní fotbalisté Baťova (ve žlutém) v pátek večer jasně přestřílely Všechovice.
Divizní Baťov opět vyhrál a je téměř zachráněn! Komu kouč poděkoval?

„Situace není ideální, chtěli jsme mít v závěru více klidu, přesto pořád je to o nás, nechceme a nemusíme spoléhat na jiné,“ poznamenal jeden ze tří trenérů 14. celku skupiny Lukáš Batík, přičemž po víkendu je jasné, že prvním jistým sestupujícím se stal poslední Přerov. „My jsme za výhru moc rádi, byla zasloužená,“ poznamenal kouč domácí Alois Skácel.

Fanoušci nejraději vidí míč v bráně...
Okresní kopaná na špičkách. Kdo ještě hraje o postup a kdo o záchranu?

V úvodu to byli hosté, kteří v 5. minutě měli velkou šanci zápasu.

Zdroj: Břenek Martin

„Podržel nás brankář Šiška, v nepřehledné situaci vytasil parádní zákrok. Chytil tutový gól,“ oddechl si trenér Holešova. „Ve zbytku poločasu ty bylo herně vyrovnané, na šance jsme byli lepší - neproměnili jsme tutovky Uhříkem a Kovářem. „Po necelé půlhodině jsme šli do vedení Mlčákem,“ spokojeně konstatoval Skácel.

Zdroj: Břenek Martin

„První půle byla vyrovnaná, připravovali jsme se na standardky domácích, ale paradoxně z první inkasovali, při rohu jsme neuhlídali útočníka. K vidění bylo kvalitní utkání, mělo úroveň z obou stran,“ ocenil kouč poražených.

Fotbalisté Holešova (v černém) po rozpačité první půli zabrali, ale s Novými Sady v rámci 26. kola divize E doma brali jen bod (2:2).
Holešov stabilizoval sestavu a roste. Komu kouč Skácel bude fandit ve finále LM?

Po přestávce Skaštice přidaly, ale na body to nestačilo. „Snažili jsme si zápas pohlídat, Kovář zvýšil, ale soupeř z penalty snížil. V posledních deseti minutách jsme už hráli zezadu na brejky a po uvolnění Kovářek Mlčák rozhodl,“ popsal klíčový závěrečný moment Skácel.

„Po změně stran se hrálo převážně na půlce Holešova, který zkušeně bránil a my čekali na chybu. Penalta nás vrátila do hry, přičemž vyrovnat mohl Menšík, ale v gólové situaci zavřel oči a míč skončil mimo,“ mrzí ještě nyní skaštického Batíka. „Ne že bychom úplně sahali po remíze, ale kdyby se na nás usmálo štěstí, bod jsme mohli brát! Sportovně ale musím uznat, že domácí zaslouženě vyhráli,“ doplnil trenér hostů.

Fotbalisté Tečovic (ve žlutém) ve 23. kole doma remizovali s rezervou Holešova 0:0 a získaný bod jim stačil k tomu, aby naplno vypukly postupové oslavy domácích.
Šéf STK Travenec zemětřesení v soutěžích kraje nečeká. Kdo chce sestoupit sám?

„Hlavy nevěšíme, derby se muselo líbit. Naše situace je pořád stejná, musíme dál makat, přičemž současně sledujeme vývoj v dalších moravských divizních skupinách, kde jsou divoké výsledky. Máme těžký los – doma hostíme lídra, pak jedeme do Šternberku. Každopádně bychom chtěli urvat nějaký bodík a závěr přečkat úspěšně – tedy záchranou,“ dodal s úsměvem Skaštický Lukáš Batík.

Jeho týmu drží palce a věří v záchranu také kouč domácích. „Hned tři jejich hráče – Lukáše Motala, Konečníka a Číhala jsem trénoval. Jejich tým se neuvěřitelně zvedl, hrají dobře, věřím, že se zachrání,“ dodal přesvědčeně holešovský Alois Skácel.

Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin

HOLEŠOV – SKAŠTICE 3:1 (1:0)

Branky: 27. a 90. Mlčák, 77. Kovář – 81. z pen. Gojš. Rozhodčí: Dedek, 233 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...