„V přístupu a podcenění bych problém neviděl. Spíše jsme kvůli zraněním a vyloučení museli přeskládat sestavu a zápas nám úplně nesedl. Hlavně nástupy do obou poločasů,“ zhodnotil duel netradičně, ale s pověřením hrajícího kouče nyní ve stavu nemocných Jan Beneš. „Mám dlouhodobě problém s kolenem k čemuž se ještě přidalo jedno zranění,“

Právě rychlá trefa Hanáků vzala domácím vítr z plachet. „Zaspali jsme, chybovali v rozehrávce. Chyběl nám náboj, objevily se chybičky, jež nás připravily o výsledek,“ mrzí skaštického fotbalistu, stejně jako stejná zaváhání po změně stran.

„Je to škoda. Na klucích bylo vidět zvýšené odhodlání výsledek otočit a o kontaktní brance jsme tomu nebyli daleko. Nové Sady jsme tlačily, měli možnosti na vyrovnání. Chyběl ale větší důraz v zakončení,“ označil za klíčové Beneš.

Po pěti duelech Skaštice nyní nebodovaly, do kolen je poslední porážky prý nedostane. „Musím se z chyb poučit, vyléčit zranění. K dalšímu zápasu do Slavičína rozhodně nejedeme na výlet. Naopak pro body!“ slíbil za kabinu odhodlaný Jan Beneš.

SKAŠTICE - NOVÉ SADY 1:2 (0:1)

Branky: 64. Látal - 4. Fládr Zdeněk, 48. Škrabal. Rozhodčí: Rygl, 173 diváků.