„Domácí byli šťastnější. Byl to remízový zápas, od Slavičína jsme čekali více. Bohužel porazili jsme se vlastními chybami,“ označil za klíčové hrající kouč Skaštic Lukáš Motal.

Byli to právě jeho svěřenci, kteří v první půli udělili domácím lekci z produktivity. „Domácí měli několik nebezpečných střel a závarů, které ale vyřešil gólman. My tak šli do vedení po půlhodině hry a pěkné akci zakončené Frýdlem,“ potěšilo kouče.

„Po přestávce jsem čekal tlak Slavičína, který ale nepřišel, ovšem my sami jsme dovolili lacinými chybami soupeři otočit výsledek. Škoda v závěru zahozené gólovky Gojšem, které své sólo neproměnil,“ lituje ještě nyní Lukáš Mota.

Na Valašsku pochopitelně vládla spokojenost. „Oproti minulému týdnu to bylo z naší strany lepší. Bylo to ale těžké utkání těžké, i kvůli úpornému vedru. Navíc nás mrzely zahozené šance, zvláště, když Skaštice šly do vedení. Všichni jsme ale věřili v obrat, po přestávce jsme si vytvořili spoustu šancí, byli siní na míči a zaslouženě kluci zápas otočili. Po výkonu, co předvedli, si vítězství zasloužíme,“ zhodnotil zápas trenér Slavičína Petr Slončík.

SLAVIČÍN – SKAŠTICE 2:1 (0:1)

Branky: 62. Fiala, 72. Žůrek - 33. Frýdl. Rozhodčí: Brázdil, 150 diváků.