„Kluci v kabině marně pátrali, už si ani nepamatovali, kdy dvakrát za sebou vyhráli. Věřím, že jim tato psychická vzpruha pomůže, třebaže musíme ve vyrovnané soutěži dál hrát s pokorou,“ zvedl varovně prst trenér Holešova Alois Skácel.

Duel o pomyslných šest bodů se ale nevyvíjel tak jednoznačně, jak ukazuje výsledek. „Opět jsem musel pozpřeházet posty, nebylo to komfortní. Kluci to ale uchopili za správný konec, třebaže hra nebyla ideální,“ přiznal trenér, stejně jako fakt, že jeho výběru pomohlo vedení z penalty.

Divizní fotbalisté Skaštic (v zeleném) po pěti zápasech bez porážky v sobotu nečekaně doma narazili, podlehli Novým Sadům.
Divize: Fotbalisté Skaštic narazili. Nezvládli začátky poločasů

„Vypracoval ji skvělý Mlýnek, Kovář ji proměnil. Poté se začalo více hrát na obou stranách, hra se otevřela. Odměněni jsme byli ale my, přesněji Bahounek,“ nešetřil chválou Skácel.

Domácí chuť a touha vyhrát pokračovala i po přestávce.

„Po hodině hry a standardce se prosadil hlavou Miklík. Kvalitní soupeř prakticky neměl vyložené šance, naopak my měli další tři čtyři možnosti skóre ještě vylepšit. Všechovice jsme tentokrát přebojovali, dnes to bylo spíše o snaze a vůli než fotbalovosti. Za to nás fotbalový pánbůh odměnil,“ dodal Alois Skácel.

Divizní fotbalisté Slavičína (v modrém) nečekaně padli na půdě Šternberka.
Zápas blbec. Slavičín opět doplatil na žalostnou koncovku

SFK HOLEŠOV - VŠECHOVICE 3:0 (2:0)

Branky: 24. Kovář (pen.), 41. Bahounek, 60. Miklík. Rozhodčí: Krondráf, 300 diváků.