Hanácká Slavia ovládla první polovinu sezony, po podzimu kralovala MSFL a znovu se o ní mluvilo jako o hlavním aspirantovi na postup.

Po pár jarních kolech je ale stejně jako loni všechno jinak. Euforie i dobrá nálada jsou fuč, Kroměříž se trápí, rozdává body a už hledí soupeři na záda. Loni Červenkův tým přeskočilo béčko Olomouce, letos skvěle finišuje Hlučín. A pokud nedojde k zásadnímu zvratu, bude se zase radovat konkurent Kroměříže.

Proč? Odpověď nyní neznají ani na stadionu Jožky Silného …

Podle předsedy výkonného výboru SK Hanácká Slavia Martina Bsonka je pozice hlavního kouče Bronislava Červenka pevná, neotřesitelná. Než by měl šéf klubu odvolat oblíbeného a úspěšného trenéra, radši vymění půlku kádru. Alespoň to tvrdí.

Jisté je, že výsledky zápasů mohou daleko víc ovlivnit hráči na trávníku než kouč za postranní čarou. Zda se dokáží Hanáci zvednout, naznačí už sobotní duel s Kvítkovicemi.

Fotbalisté Kroměříže (bíločervené dresy) se dál v MSFL trápí.
Trápení Kroměříže nekončí. Chwaszcz nedal penaltu, Hanáci přišli o první místo

Domácí Hanáci nachystali na víkend zábavu s hudebními skupinami. Poprvé zazní nová klubová hymna. Nedokážu si představit, jaká nálada by v areálu panovala po další porážce. Chápu, že kroměřížští fotbalisté nejsou kapela, co jezdí po zájezdech a neustále vyhrává, ale ztrát na jaře už bylo dost.

Teď je na čase zase zabrat, pustit se do práce. Zábava přijde až po ní …


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...