„Zápas měl ale skončit jiným výsledkem. Klidně jsme mohli vyhrát výraznějším rozdílem, protože jsme si vypracovali asi pět nebo šest vyložených šancí, ale dali jenom jeden gól. Na druhé straně Slovan nás až tolik neprověřil. Čekal jsem od soupeře víc, mnohem náročnější zápas. Hosté ale nepřijeli zrovna v ideálním rozpoložení,“ uvedl kroměřížský trenér Bronislav Červenka.

Přípravný fotbal -
SK Hanácká Slavia Kroměříž – Slovan Bratislava B 1:0 (0:0). Branka: Adam Houser

Lídr MSFL nastoupil až na marody Mlčocha a Hroníka kompletní. Zdravotní stav zmiňovaných mladých hráčů ale není vážný, do příštího víkendu by měli být fit. „Snad budeme na závěr přípravy kompletní,“ přeje si Červenka.

Sobotní dopolední duel narušil silný vítr, který hráčům ztěžoval život, s balonem si nepříjemně prohrával. „Hrozně foukalo, navíc jsme už hráli na přírodní trávě, o to těžší to kluci měli. Problém jsme měli hned v úvodní fázi, při kombinaci, založení útoku. Míč nechtěl moc poslouchat, těžko se krotil, ale i tak se s tím kluci poprali celkem dobře. I přes náročné povětrnostní podmínky odehráli slušný zápas,“ prohlásil.

Hanáky netrápil jenom vítr, ale i mizerná koncovka. Domácí si v utkání vypracovali několik vyložených šancí, Červenka, Lhotecký, Plecitý, Surynek ani Sklenář ovšem v zakončení neuspěli.

Kroměříži vyšla až akce ve druhém poločase, kdy si za hostující obranu zaběhl Houser a kolem vyběhnutého gólmana poslal míč do sítě.

Jiné možnosti vedoucí tým třetí ligy nezužitkoval, juniorka Slovanu, která se momentálně nachází na sestupové příčce druhé slovenské ligy, ale byla směrem dopředu neškodná, takže porážku neodvrátila.

Hanáci mají před sebou závěrečné dva týdny zimní přípravy. Tréninkový dril jim v úterý zpestří duel s Holešovem, proti kterému ale nastoupí jenom méně vytížení borci, o víkendu pak čeká Kroměříž dvojzápas s Vyškovem a Zlínem B.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...