Fortuna ČFL + MSFL

20.10.2018

Kroměříž v souboji o druhé místo remizovala s Uničovem

Fotbalisté Kroměříže ve třetí lize ztratili další body. Hanácká Slavia v páteční předehrávce 12. kola MSFL pouze remizovala s Uničovem 2:2, když dvakrát doháněla náskok soupeře. V tabulce zůstala druhá.

13.10.2018

Pospíšil zahodil penaltu. Hulín doma padl s Uničovem 0:2

Fotbalisté Hulína po dvou výhrách bez inkasované branky vyšli MSFL bodově i střelecky naprázdno. Spartak nezvládl domácí sobotní duel s Uničovem, kterému podlehl 0:2. Obě branky hostů vstřelil útočník Aleš Krč. Hanáky mrzí hlavně neproměněná penalta Tomáše Pospíšila v prvním poločase za nepříznivého stavu 0:1.

13.10.2018

Série po pěti zápasech skončila. Kroměříž prohrála v Dolním Benešově

Pětizápasová série Kroměříže bez porážky i inkasované branky skončila v Dolním Benešově. Hanácká Slavia nezvládla sobotní duel 11. kola MSFL, na hřišti nováčka třetí ligy padla 0:1. Jediný gól utkání padl v 82. minutě, kdy se po dlouhém nákopu brankáře Bolka trefil z otočky domácí útočník Martin Pecuch.

9.10.2018

Brno neberu jako uzavřenou kapitolu, říká brankář Floder

ROZHOVOR / V dětství obdivoval Petra Čecha. Nyní se snaží sledovat i další špičkové gólmany. Mezi vzory brankáře Kroměříže Jiřího Flodera patří třeba David de Gea z Manchesteru United nebo Jack Butland ze Stoke. Kdyby slavné kolegy potkal na ulici, mohl by se jim pochlubit svojí bilancí.

7.10.2018

Souboj nejhorších v MSFL patřil Hulínu. Dva góly dal Ondřejka

Souboj nejhorších týmů ve třetí lize dopadl mnohem lépe pro hosty z Hulína, kteří v 10. kole MSFL zvítězili na hřišti posledního Valašského Meziříčí jednoznačně 4:0 a po druhém triumfu v řadě se přiblížili týmům před sebou. Poražení dál čekají na první letošní výhru.

6.10.2018

Floder vychytal pátou nulu v řadě. Kroměříž skolila i Hlučín

Jednadvacetiletý brankář Jiří Floder je ve formě. Mladý gólman Kroměříže udržel popáté za sebou čisté konto, v MSFL neinkasoval dlouhých 450 minut. V pátek večer vychytal i střelce Hlučína. Hanácká Slavia v 10. kole třetí ligy zdolala Hlučín 3:0 a dál nahání vedoucí Líšeň.

30.9.2018

Fotbalisté Kroměříže hráli ve Vyškově bez branek. V tabulce jsou druzí

Fotbalisté Kroměříže protáhli sérii bez porážky a inkasované branky na čtyři zápasy. Na rozdíl od utkání s Hodonínem, v Petřkovicích a doma s Otrokovicemi ale brali hráči Hanácké Slavie ve Vyškově pouze bod.

28.9.2018

Hulín slaví první výhru. „Bylo to jako v Pelíškách,“ tvrdí rozčarovaný Onda

Fotbalisté Hulína už nejsou v MSFL poslední. Spartak až v devátém kole třetí ligy ukončil dvouměsíční čekání na první letošní výhru. Hanáci v pátek dopoledne přemohli Uherský Brod a v tabulce poskočili před jiného krajského rivala z Valašského Meziříčí.

22.9.2018

Kroměříž skolila v derby Otrokovice. Po půli rozhodl Motal

Technická rána zkušeného středopolaře Lukáše Motala z 55. minuty rozhodla páteční derby v Kroměříži.

16.9.2018

Předposlední Hulín ztratil vedení 2:1 a s Rýmařovem prohrál

Ne, fotbalisté předposledního Hulína se první letošní výhry nedočkali ani na sedmý pokus. Spartaku proti Rýmařovu nestačily dva proměněné pokutové kopy ani poločasové vedení 2:1. Svěřenci trenéra Jindřicha Lehkoživa po přestávce ztratili nadějný náskok a nakonec Jiskře podlehli 3:4. Přestřelku režíroval hostující útočník Petr Navrátil, který soupeře popravil hattrickem.

15.9.2018

Zase Okleštěk. Zkušený záložník vystřelil Kroměříži výhru v Petřkovicích

Fotbalisté Kroměříže objevili nového střelce. Místo vyhlášeného kanonýra Jana Silného v posledních zápasech třetí ligy skóruje Tomáš Okleštěk. Jednatřicetiletý záložník se dvakrát trefil v minulém kole proti Hodonínu a v sobotu dopoledne vystřelil Hanácké Slavii také tři body na hřišti Petřkovic.

9.9.2018

Zase bod a remíza 1:1. Hulín v Novém Městě na Moravě podržel gólman Mach

Fotbalisté Hulína se ani na šestý pokus nedočkali prvního letošního vítězsví. Spartak po domácí remíze s Velkým Meziříčím hrál nerozhodně také v Novém Městě na Moravě, kde bral bod po výsledku 1:1. Za domácí skóroval Vícha, za hosty srovnával Ondřejka.

9.9.2018

Kroměříž zakončila anglický týden výhrou nad Hodonínem. Zářil Okleštěk

Fotbalisté Kroměříže zakončili náročný anglický týden domácí výhrou nad Hodonínem 2:0. Hanácká Slavia rozhodla sobotní duel hned v prvním poločase. Oba góly vstřelil zkušený záložník Tomáš Okleštěk.

2.9.2018

Kroměříž před pohárem se Zlínem nestačila na vedoucí Líšeň

Fotbalisté Kroměříže se na pohárový souboj s ligovým Zlínem příliš nenaladili. Hanácká Slavia nezvládla další těžkou venkovní bitvu. Po Frýdku-Místku podlehla i Líšni, kde prohrála 1:2 a v tabulce MSFL klesla na pátou příčku.

2.9.2018

Vyskočil zazdil penaltu. Hulín přesto urval první bod a není poslední

Fotbalisté Hulína po čtyřech porážkách získali ve třetí lize první bod. Spartak v 5. kole remizoval s Velkým Meziříčím 1:1.

19.8.2018

Studená sprcha. Poslední Hulín inkasoval s Dolním Benešovem tři góly

Tak ledovou sprchu v tropickém vedru nečekali. Fotbalisté Hulína nezvládli domácí duel s Dolním Benešovem, nováčkovi MSFL jasně podlehli 0:3 a po třech kolech jsou v tabulce poslední.

19.8.2018

Kroměříž potvrdila ve Valmezu roli favorita. Skóroval Silným s Oklešťkem

Žádné překvapení se nekonalo. Fotbalisté Kroměříže zvládli utkání ve Valašském Meziříčí, na hřišti krajského rivala po gólech záložníka Tomáše Oklešťka a kanonýra Jana Silného zvítězili 2:0 a v tabulce MSFL poskočili na čtvrté místo. Poražení jsou s jedním bodem předposlední.

12.8.2018

Hulín nevyužil přesilovku ani převahu. V závěru inkasoval a smolně prohráli

Tahle porážka hodně bolí. Fotbalisté Hulína odehráli v Hlučíně velmi dobrý zápas. Po vyloučení domácího Štefka v 52. minutě měli převahu i vyložené šance. Dlouhou přesilovku ale nevyužili a v závěru navíc po standardní situaci inkasovali zbytečný gól.

11.8.2018

Kroměříž si poradila s Uherským Brodem. Odpor rivala zlomil Silný

V žádném případě to neměli jednoduché, přesto úvodní domácí duel zvládli a po triumfu nad krajským rivalem si připsali do tabulky Fortuna MSFL první body. Fotbalisté Kroměříže v páteční předehrávce 2. kola přemohli Uherský Brod 3:1.

5.8.2018

Nevydařená premiéra. Trenér Červenka začal v Kroměříži porážkou

Soutěžní premiéra novému trenérovi Kroměříže Bronislavu Červenkovi nevyšla. Hanácká Slavia nezvládla úvodní duel MSFL ve Frýdku-Místku, Valcířům na stadionu ve Stovkách podlehla těsně 0:1.

5.8.2018

Hulín po vyřazení v MOL Cupu schytal od Vyškova těžký výprask

Nepoučili se z vyřazení v poháru a znovu schytali nepříjemný políček.

4.8.2018

Startuje MSFL. Kroměříž hlásí útok na čelo, Hulín i Valmez se spíše oslabily

Nebude to žádná selanka, ale drsný střet s bývalým druholigovým týmem. Fotbalisty Kroměříže hned na úvod nové sezony v MSFL čeká duel ve Frýdku-Místku. Sobotní souboj dvou aspirantů na vítězství ve třetí lize patří mezi podzimní šlágry.

29.7.2018

Mizerný výkon a porážka. Hulín skončil už v předkole MOL Cupu

První soutěžní zápas v nové sezoně absolutně nezvládli. Fotbalisté třetiligového Hulína nepotvrdili v Novém Jičíně roli favorita. Naopak, na hřišti divizního týmu po mizerném výkonu padli 1:3 a v MOL Cupu skončili už v předkole.

22.7.2018

Kroměříž v přípravě zdolala Vyškov. Tropický duel rozhodl Kovář

Fotbalisté Kroměříže si v letní přípravě zaknihovali další dvě výhry. Hanácká Slavia nejprve v týdnu zdolala juniorku Zbrojovky Brno 2:1, v sobotu dopoledne pak gólem Mariána Kováře porazila také třetiligového rivala z Vyškova.