VÝSLEDKY LIGY VETERÁNŮ (turnaj v Holešově):
FLORBAL HOLEŠOV – HATTRICK BRNO 3:6 (2:3, 1:1, 0:2)
Branky Holešova: Florián 2, Müller.
FLORBAL HOLEŠOV – ALIGATORS KLOBOUKY 17:3 (7:0, 2:2, 8:1)
Branky Holešova: Florián 6, Daniel Mikeška 3, Nuhlíček 2, Tkadlčík 2, Müller 2, Dostál, Kořený.
Holešov: Bohdan Bártek – Michal Kořený, Michal Florián, Zbyněk Dostál, Martin Svozil, Jan Vysloužil, Václav Nuhlíček, Daniel Mikeška, Tomáš Müller, Petr Tkadlčík. Vedoucí mužstva: Petr Tkadlčík. 

"Ve vyrovnaném souboji jsme pořád dotahovali náskok soupeře. V průběhu zápasu jsme prohrávali 0:1, 1:3 a 2:4. Ve 20. minutě Florián korigoval stav na 3:4. Ovšem to bylo z naší strany všechno. V závěru duelu se štěstí přiklonilo na stranu Brňanů. Jihomoravané dali pátou a šestou branku v power play. Tu poslední z florbalky Ladislava Dufka sekundu před koncem střetnutí,“ upozornil domácí útočník Václav Nuhlíček.

Ve druhém zápase holešovský tým porazil Aligátory z Klobouk 17:3.

,,Tento duel jsme si od začátku do konce užívali. S chutí jsme si v něm zastříleli. Oslabené Aligátory jsme přehrávali rychlostí a kombinací. Hostům ovšem výrazně chyběla jejich jedna z největších opor Pavel Volek,“ uznal Nuhlíček.

Ten si v zápase se sedmým celkem soutěže připsal za 2 góly a 6 nahrávek 8 kanadských bodů. Ještě úspěšnější byl Michal Florián. Největší tahoun Holešova v souboji s Klobouky vstřelil 6 branek a na další 2 góly přihrál.

V tabulce Holešov klesl na 3. místo. Na čele je s velkým náskokem Znojmo, na druhou příčku se posunul brněnský Hattrick.

Další duely v Lize veteránů holešovské mužstvo odehraje až na začátku ledna ve sportovní hale v Křenovicích. Na Vyškovsku se Holešov v sobotu 7. ledna utká s celkem FBC Dragons a vyzve také silný tým Znojma.