Holešovské mužstvo nejprve zdolalo celek Hyeny Zlín 6:4. V následujícím střetnutí rozstřílelo olomoucký tým FBC Dragons 16:2.

,,Florbal hrajeme pro radost a bavili jsme se jím celou sezonu,“ přiznal Václav Nuhlíček, forvard Holešova.

Jeho tým si poslední utkání užíval. ,,Zápas se Zlínem, který postrádal kapitána Martina Krkošku, byl dlouho vyrovnaný. Ve třetí třetině jsme však měli víc sil a strhli jsme výhru na naši stranu. V ní jsme účinné napadali zlínskou rozehrávku. Dařila se nám rovněž kombinace. Díky útočnému pojetí jsme si v pětatřicáté minutě vypracovali vedení 6:2. Zlín pak až v poslední minutě, kdy Garaj a Tomáš Ťopek během třiadvaceti sekund vstřelili dva góly, zmírnil svoji porážku. V partii s olomouckým celkem FBC Dragons jsme byli od začátku do konce střetnutí lepším týmem. V tomto duelu jsme si vytvořili spoustu šancí a ty jsme také proměňovali,“ prozradil Nuhlíček.

V konečné tabulce v Lize veteránů ve Skupině 6 v sezoně 2021 - 2022 obsadil Holešov stříbrnou příčku, Zlín skončil na třetím místě.

Výsledky 19. a 20. kola:

FLORBAL HOLEŠOV – HYENY ZLÍN 6:4 (1:0, 0:1, 5:3)

Branky: Tkadlčík 3, Daniel Mikeška 2, Svozil – Tomáš Ťopek 2, Ručka, Garaj.

Holešov: Bártek – Florián, Dostál, Daniel Mikeška, Svozil, Vysloužil, Nuhlíček, Tkadlčík, Richter, Lánský.

Zlín: Valla – Ptáčník, Tomáš Ťopek, Saramák, Gál, Obdržálek, Graubner, Čejka, Ručka, Garaj.

FLORNAL HOLEŠOV – FBC DRAGONS 16:2 (2:1, 8:0, 6:1)

Branky Holešova: Daniel Mikeška 4, Richter 3, Florián 3, Tkadlčík 3, Lánský 2, Svozil.

HYENY ZLÍN – HATTRICK BRNO 1:14 (0:2, 0:8, 1:4)

Branka Zlína: Graubner.