Od té doby pro vás nepřetržitě šestkrát týdně vydáváme papírové shrnutí nejdůlěžitějších událostí v regionu, kromě toho přibyl před dvěma lety na internetu také web, který informuje o dění prakticky neustále.

Mnohé z těch, kteří zapózovali na tuto stranu v odlehčeném stylu amerických trestanců s vybranými titulními stranami, asi znáte. Naši redaktoři totiž vyrážejí denně do terénu a sbírají ohlasy a příběhy nejen známých osobností, ale především vás, obyčejných lidí.

Vedoucím redakce je už čtvrtým rokem Lukáš Pařenica, který má kromě organizačních záležitostí nejčastěji na starosti i editování jednotlivách stran, tedy laicky řečeno výběr fotografií, titulků a úpravu jednotlivých textů.

Služebně nejstarší členkou našeho týmu je redaktorka Jarmila Kuncová: tematicky se nejčastěji věnuje zdravotnictví, školství či kultuře a obcím a městům v okolí Kroměříže a na Morkovicku.

Další redaktorka Šárka Vavříková má pod palcem policejní zprávy, informace od hasičů a záchranářů, soudy a region Podhostýnska.

Zatím nejkratší dobu má u nás v redakci odslouženu Jana Rohanová: ta má na starosti Holešovsko a okolí Chropyně, jinak se specializuje i na politické záležitosti a nadčasová témata.

Nejen fotbaloví příznivci jistě dobře znají Libora Kopčila, který připravuje pro náš Deník sportovní zpravodajství z regionu včetně oblíbených Fotbalových ozvěn.

Ve výčtu už pak zbývá jen asistentka redakce Markéta Večerková, která kromě běžné agendy vyřizuje také vaše čtenářské příspěvky na stranu U nás doma.

Aby všechny texty včetně tohoto byly pokud možno bez chyb, o to se stará dvojice našich spolehlivých korektorek Marie Ležáková a Libuše Hřeblová.

Naše malá okresní redakce má pochopitelně ještě spoustu kolegů ve větších městech, kteří se starají o celostátní strany, servis či inzerci. Pokud si u nás budete chtít nějakou zadat, pomůže vám Martina Dyjáková, s objednávkou předplatného pak pro změnu poradí její jmenovkyně Martina Šintálová.

Zkrátka: jsme tu pro vás!


Lukáš Pařenica

Markéta Večerková

Libor Kopčil

Jarmila Kuncová

Šárka Vavříková

Jana Rohanová