Všechny otázky byly ze známých českých Večerníčků. Většina otázek dětem nedělala vůbec žádný problém. V čem se nejčastěji chybovalo, tak byla otázka č. 4 – kde bydlel Křemílek a Vochomůrka. Někteří odpověděli, že v jehličí, dále otázka č. 9 – kde sloužili Kuba, Anča a hajnej – správná odpověď byla u knížepána. To bylo jen několik drobností… 

Jinak jsme byli velmi mile potěšeni ze znalostí našich Večerníčků. Celkem na trasu poslední únorový víkend v Holešově vyrazilo 54 dětí i dospělých. Této hry se zúčastnili nejen obyvatelé Holešova, ale přijeli také soutěžící z okolních vesnic a z Bystřice pod Hostýnem. 

Cíl byl tentokrát v Cukrárně Vendula, kde na soutěžící čekala tradiční placka a odměny. Děkujeme panu Bubelovi za podporu této akce a také za linecká srdíčka a kolečka, která soutěžícím věnoval. Děkujeme také ředitelství všech MŠ a ZŠ v Holešově, které nám ochotně vystavili soutěžní otázky.

Jsme moc rádi, že se naše putovní víkendové hry líbily a děkujeme také za velmi pozitivní ohlasy, které k nám od soutěžících dorazily. Velmi nás to potěšilo a povzbudilo v naší práci.

Mgr. Jarmila Vaclachová, SVČ TYMY