Řeč je o zábavné talkshow Martiny Viktorie Kopecké a Zbigniewa Czendlika, která se uskutečnila v pondělí 5. února v sále Městského kulturního centra Hulín a přilákala pozornost nejen věřících, ale i těch, kteří si obvykle na duchovní témata nečiní zvláštní hlavu. Farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká a římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik se spojili, aby přinesli divákům zábavu, ale i hlubší úvahy o životě a duchovnu. Sál byl už týden předem vyprodaný, což naznačuje, že zájem o tuto nekonvenční talkshow byl mimořádně vysoký. A není divu!

Den a noc v TYMY.
V TYMY se konaly hrátky se zvířátky v rámci celostátní akce Den a noc v SVČ

Účastníci se bavili a smáli se od začátku do konce. Jaký byl recept na tento úspěch? Martina Viktorie Kopecká a Zbigniew Czendlik nejenže sdíleli své zkušenosti v oblasti duchovna, ale také se nebránili hovoru o nejrůznějších tématech. Od své práce v církvi, přes neřesti až po účinkování v populárním pořadu Stardance. V rozhovoru nechyběly ani humorné momenty, kdy oba hosté s nadhledem poodhalili nejen své profesní výzvy, ale i své lidské stránky.

Diváci tak měli možnost nahlédnout za kulisy jejich každodenního života, který se zdá být zároveň běžný i neobvyklý. Kombinace zábavy, úvah a duchovních témat se stala nečekaným hitem v Hulíně.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další podobné akci.

Erika Koukalová