Byli jsme moc rádi, že se letošního kola zúčastnili také tanečníci z našeho partnerského města ze Slovenska - z Povážské Bystrice. Tímto získala naše soutěž mezinárodní rozměr. Pětičlenná porota byla složena z odborníků na různé taneční styly. Celý průběh soutěže provázela skvělá atmosféra!

Vítězové všech kategorií si zasloužili nejen potlesk publika, ale také medaile a krásné plyšáky. Celou soutěž opět provázel oblíbený maskot – Pes, který nechyběl při úvodním nástupu, povzbuzoval tanečníky a držel jim palce při vystoupeních a asistoval také při předávání medailí.

Velké poděkování a dlouhotrvající potlesk patřil na závěr všem vedoucím jednotlivých skupin a také choreografům. Velké díky si zaslouží všichni členové poroty, kteří měli opět velmi náročnou úlohu vybrat ty nejlepší choreografie k nominaci na koncert Děti dětem v Praze. 

Jsme moc rádi, že se tato celorepubliková soutěž v Holešově stává tradicí. Závěrem patří velký dík všem organizátorům a dobrovolníkům, kteří se na této akci podíleli.