Po trase na děti čekalo šest stanovišť, na kterých jim čertíci a andílci kladli různé překážky, které děti musely překonat, aby mohly v putování za Mikulášem pokračovat dál. Děti například pomáhaly čertům vařit guláš, probíhaly labyrint, sbíraly andělské slzy, přetahovaly se lanem v čertovském fitku a také tancovaly andělský tanec. Po splnění všech úkolů už nic nebránilo tomu, aby děti došly k samotnému Mikuláši, který na ně čekal s celou jeho družinou ve sklepení zámku. Mikuláš dětem předal diplom a také odměnu.

Drive klubu se poté konala diskotéka a mikulášská dílnička, ve které si děti mohly vyrobit různá přáníčka a papírové ozdoby. Na úplný závěr přišel za dětmi Mikuláš se svojí velkou družinou andělů a čertů, všechny děti pochválil a také si s nimi společně s andílky a čerty zatancoval.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na akci podíleli. Děti i dospělí prožili společně s našimi tradičními postavičkami – Mikulášem, andílky a čerty - krásný společný podvečer. Jsme rádi, že jsme si takto mohli společně připomenout naše tradiční vánoční zvyky a obyčeje.

Jarmila Vaclachová