Všichni návštěvníci plesu si celou akce velmi pochvalovali. Začalo to tím, že při vstupu do sálu obdržely dámy na přivítanou květinu. K tanci a poslechu hrálo duo Quanto. Dvojice Petra a Libor opět vytvořili skvělou náladu a výbornou atmosféru. 

Po úvodním hudebním bloku vystoupily dívky z tanečního kroužku TYMY, které trénují v Prusinovicích se svou skladbou „Hej ladies“.

Jirka Kolbaba v Hulíně.
Jirka Kolbaba už po několikáté zaplnil hulínský sál

Návštěvníkům plesu se předvedl také seniorský taneční pár - manželé Kulhaví, kteří zatančili pět standartních tanců. Za tuto ukázku tanců byli oceněni velkým potleskem. Tradiční bylo také půlnoční vystoupení Radka Šimčíka, alias Mág Radekr, který svými kouzelnickými čísly potěšil a pobavil všechny přítomné.

I v lednu práce na hradě Lukov pokračují.
Hrad Lukov prochází změnami i v zimě

Děkuji všem návštěvníkům plesu, všem sousedům, našim spolupracovníkům a také všem ostatním, kteří se plesu zúčastnili za skvělou atmosféru po celou dobu plesu.

Velké poděkování si zaslouží všichni sponzoři, pracovníci i dobrovolníci, kteří tuto akci připravili a organizačně zabezpečili. Velmi nás těší, že všichni návštěvníci plesu odcházeli spokojeni a těšíme se na příští, už devatenáctý ples v TYMY !

Jamila Vaclachová, SVČ TYMY