Mikrobusem jsme vyjeli až do výšky 1762 metrů. Obdivovali jsme zde krásnou faunu i flóru a žasli jsme nad krásnými scenériemi a umem místních řidičů. Prožili jsme také krásnou plavbu lodí po Jadranu do zátoky Malaska, kde jsme se koupali a slunili. Odtud jsme pak pluli do Podgory, mezitím jsme měli na lodi fisch piknik. Krásný výlet byl také do Dubrovníku. Po cestě jsme obdivovali krásy městečka Ston na Pelešaci a procházka večerním Dubrovníkem byla nádherným vyvrcholením a třešinkou na dortu.

Zážitkem plným adrenalinu byla jízda na raftech na řece Cetina, kterou si vychutnala skupinka aktivních seniorů.  

Letovisko Igrane poskytlo všem účastníkům ty nejlepší podmínky k rekreaci a odpočinku. Určitě budeme dlouho vzpomínat na krásná zákoutí a různé malebné scenérie tohoto městečka. Nádherným zážitkem bylo sledovat západ slunce… Moře bylo teplé a děti i rodiče si užili sluníčka, vodních hrátek, výletů i legrace. 

Velmi bych chtěla poděkovat všem účastníkům, malým i velkým, za úžasnou atmosféru, kterou společně vytvořili. Velký dík patří dopravní společnosti Cross europe s.r.o. a také řidičům manželům Češkovým za jejich bezpečnou jízdu. 

Těšíme se na další pobyt u moře, určitě se i v příštím roce vydáme na závěr prázdnin do Igrane. Budeme moc rádi, když se s námi vydáte i vy! Dobro došli.

Mgr. Jarmila Vaclachová, ředitelka SVČ TYMY