Po úspěšné knize pro děti (Ne)bezpečný svět Bindy Sue, která vyšla v nákladu tři tisíce kusů a byla již zcela rozebrána, je na světě další publikace od Bratrstva psích tlapek. Psi jsou naši pomocníci i společníci.

Kniha Proč psi jezdí do práce se pomocí textů i výpravných ilustrací věnuje historii psích profesí od pravěku do současnosti. Obsáhne tedy nejen psy lovce, ale také hlídače, kamarády, záchranáře nebo léčitele.

Pokud se vypravíte do Zlína, víte, co všechno uvidíte? 

Čeká vás kouzlení ambasadora spolku Bratrstvo psích tlapek Jirky Hadaše, či tvořivé psí dílničky s Ditou Královou. Čeká vás také autogramiáda s autorkou ilustrací Janou Svobodovou, vystoupí dětský folklórní soubor Maryjánek a ZUŠ Morava. Nakonec Maxijedlík Jarda porovná své síly s našimi zvířecími borci v pojídání psích dobrot. 

Poznejte Bratrstvo psích tlapek 

Bratrstvo psích tlapek je spolek sdružující canisterapeuty. Se svými programy vzdělává děti i jejich rodiče, jak bezpečně žít v interakci se psy. Programy pro školy navštívily již stovky dětí. Spolek tvoří kamarádi, kteří se poznali díky svým čtyřnohým parťákům. Od založení v roce 2019 zrealizovali několik velkých eventů. Přímo inspirací pro vydání knihy byly akce Od Alíka po Maxipsa Fíka ve Skanzenu Strážnice nebo naučná stezka Se psí tlapkou od Majáku na Salaš. Bratrstvo se dokonce spolupodílelo na realizaci příměstského tábora s canisterapií v Praze.

Petra Benešová 

TanceR Cup ve Zlíně nadchl všechny tanečníky z TYMY.
TanceR Cup ve Zlíně. Nadchl i všechny tanečníky z Holešova
Koncert pro Ukrajinu v Hulíně.
Koncert pro Ukrajinu v hulínském kostele vynesl krásný výtěžek