Na webu https://www.dk-kromeriz.cz/vase-kino najdete program promítání. Prostřednictvím on-line předprodeje (proklik u každého filmu v programu) si zakoupíte E-vstupenku, kterou zaplatíte kartou, a na váš e-mail přijde vstupenka s kódem. Cena jedné vstupenky je jednotná 70 Kč. Kód uvedený na vstupence budete potřebovat pro spuštění promítání. To bude probíhat na webových stránkách www.vasekino.cz. Tak jako když jdete do kina, přístup bude spuštěn vždy 20 minut před promítáním, abyste měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si dostatek popcornu. Na adrese www.vasekino.cz si může divák vyzkoušet testovací projekci, která zahrnuje obraz i zvuk, aby ještě před nákupem vstupenky věděl, zda-li je jeho rychlost internetového připojení a další technické parametry adekvátní danému přenosu.  

Prodej vstupenek odpovídá kapacitě kina - vyberete si konkrétní sedačku ve vaší oblíbené řadě. Žádná kontrola počtu osob neproběhne, čili postačí koupit jednu vstupenku a dívat se z pohodlí domova s celou rodinou. Prodej vstupenek končí vždy hodinu před začátkem vlastní projekce, aby vznikl dostatek času na rozeslání výše uvedených generovaných kódů.  

Program na další týden bude vždy k dispozici na začátku pracovního týdne a bude obsahovat úspěšné tuzemské tituly posledních měsíců i některé novinky, které by kina v běžném provozu hrála či reprízovala. Momentálně je vše ve fázi domluv a vyjednávání s producenty, licensory a distributory daných titulů. Je vysoce pravděpodobné, že vzhledem k povaze mimořádné situace a opatření Vlády ČR bude nabídka čím dál bohatší a atraktivnější.

Kino Nadsklepí Kroměříž