Návštěvníky vítali dobový vojáci s období napoleonských válek, kteří se utábořili hned na začátku parku i s vojenskou výbavou. Mezi stromy se procházel Harry Potter se svou kouzelnou hůlkou, Wednesday se svým typickým ponurým výrazem, Elsa a Anna z Ledového království se svým veselým Olafem, Spongebob s neodmyslitelným úsměvem, Gooffy, Marshall z Tlapkové patroly a mnoho dalších. Děti byly nadšené, když měly možnost se s nimi vyfotit a dokonce plnit drobné úkoly na připravených stanovištích.

Jednou z největších atrakcí byla mini farma se zvířátky, která přilákala nejen nejmenší návštěvníky. Nechyběl ani pravý dinosaurus, který svým impozantním vzhledem a řevem uchvátil malé i velké.

Doprovodný program pokračoval i v Letním kině Hulín, kde na děti čekal pan král s princeznou a šaškem. Každé dítě, které se zúčastnilo, bylo slavnostně pasováno na rytíře či rytířku a obdrželo malou odměnu. V kině bylo připraveno mnoho interaktivních hlavolamů a soutěží, a dětská diskotéka rozproudila zábavu naplno.

Celý den probíhal za nádherného počasí, které podtrhlo slavnostní atmosféru. Velká účast nás mile překvapila a ukázala, jak moc si obyvatelé Hulína i návštěvníci z okolí akci užili.

Děkujeme všem, kteří přišli a přispěli k vytvoření nezapomenutelného dne. Velký dík patří také SDH Hulín a SVČ Hulín za spolupráci na celé akci.

Erika Koukalová