Náš sbor se do této „soutěže“ zapojil už podruhé. Tentokrát s Podzimním branným závodem. Tato soutěž u závodníků i vedoucích patří mezi oblíbené a rádi se k nám vrací, což nás velmi těší.

Ze všech přihlášených akcí odborná porota vybrala v každé z oblastí pět sborů. Do finálové pětky byl nominován pro oblast Sever Moravy i náš sbor. O celkovém umístění rozhodovala široká veřejnost prostřednictvím internetového a SMS hlasování. V polovině měsíce listopadu nás velmi potěšil email od organizátorů: „Po kontrole a sečtení platných hlasů vám oznamujeme, že jste se na základě obdrženého počet hlasů umístili na jednom ze tří prvních míst Ankety Dobrovolní hasiči roku 2020. Tímto Vám srdečně blahopřejeme“.

Vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo na slavnostním galavečeru v Bobyhall v Brně. Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace byl celý program podřízen přísným pravidlům a omezením. I když v komorní atmosféře (účastnili se jen zástupci sborů, které se umístili na prvních třech místech) byl to krásný a pro náš sbor velmi úspěšný večer. Díky 860 hlasům od členů, fanoušků, příznivců jsem se umístili na úžasném 2. místě.

I když si na pódiu ceny mohl převzít jen jeden člen sboru – ocenění a velké poděkování patří všem členům, kteří se aktivně podílejí na organizaci akcí, ale i celkovém chodu sboru.

Poděkovat samozřejmě musíme všem, kteří nám zaslali hlas. Moc si této podpory vážíme. Děkujeme!

Sbor dobrovolných hasičů Morkovice