Svůj obchůdek otevřou v sobotu 1.dubna 2023 v kroměřížské prodejně Albert Hypermarket na ulici Kotojedská. Výdělek děti plánují využít na společné aktivity v domově jako na příklad návštěva „Dětského světa“ nebo „Laser Game“.

Děti z Dětského domova Kroměříž se na Obchůdky s Albertem důkladně připravovaly. Teď už pomalu finišují a těší se na komunikaci se zákazníky a samotný prodej. Po mnoho týdnů totiž vyráběly dekorační předměty, jako jsou barevné kraslice, velikonoční pomlázky, věnce, a přáníčka, zajíčky a kuřátka z různých materiálů, zasely a ozdobily jarní osení.

„Na Obchůdky se připravujeme již od konce ledna, abychom stihli načerpat inspiraci a měli čas na tvoření našich výrobků. Před startem akce vše pečlivě dolaďujeme, aby byli naši zákazníci příjemně překvapeni. Letos jsou našimi favority pro prodej velikonoční pomlázky, ale určitě potěší i zápichy a krásné jarní dekorace. Ptáte se jaké? Přijďte a uvidíte!“ říká Mgr. Renáta Konečná, ředitelka Dětského domova Kroměříž.

Podpořit snahu a zručnost malých obchodníků může každý během víkendu před Velikonocemi v sobotu 1.dubna 2023 a to v prodejně Albert Hypermarket v Kroměříži na ulici Kotojedská.

autor: Mgr. Renáta Konečná