Své „talentíky“ ocenilo také SVČ TYMY. V letošním roce navrhli vedoucí kroužku Hey ladies Prusinovice Vanesu Ležákovou, kouzelníka Lukáše Lišku a děvčata z tanečního kroužku Hip hop – Marii Žůrkovou, Adrianu Šopíkovou, Nikol Valešovou a Isabellu Provazníkovou. V průběhu oceňování některé děti předvedly svoji šikovnost a um. Vystoupily mažoretky, tanečnice, baletka, svůj um s pingpongovou pálkou předvedl nadějný stolní tenista a na závěr nechybělo ani vystoupení kouzelníka.

Některé děti se pochlubily také svými poháry a dalšími oceněními. Ocenění dětem předávali společně se mnou naši vzácní hosté – za město Holešov pan starosta Milan Fritz a naše patronka paní Alena Grygerová.

Všem oceněným dětem moc blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů ve všech zájmových oblastech. Věříme, že také mnozí z těchto holešovských „talentíků“ budou nominovaní do 6. ročníku krajské soutěže Zlatý oříšek. Šikovné a talentované děti, jednotlivce i kolektivy je možno nominovat již nyní na stránkách www.zlatyorisek.cz/zlinsky-kraj.

Jarmila Vaclachová, ředitelka SVČ TYMY