Ve snímku je Ricciardo ve svém živlu a s vozem Red Bull RB7 F1 jezdí v terénu a překonává výzvy, které jsou pro Austrálii typické. Během roadtripu se k němu připojí terénní závodník Daniel Sanders a akrobatický pilot Matt Hall. V úvodu se nenechá rančem ve vrtulníku zahnat do ohrady se stádem dobytka a prchá do hotelu Siverton pro výměnu “terénních” pneumatik za závodní slicky.

  • Video z jízdy Daniela Ricciarda v Austrálii si můžete pustit zde:
Zdroj: Youtube

Vydává se na krásný most Sea Cliff, který se vine podél pobřeží a kde nám předvede pár dechberoucích kousků akrobatický pilot Matt Hall. Daniel si krátce odpočine na pláži v Sydney a poté už se řítí po nezpevněných silnicích v patách s Tobym Pricesem a jeho Red Bullem Triton Trophy Truck. Cestou si musejí dát pozor na místní obyvatele a zvířata, včetně medvídka koaly, klokana a emu.

U čerpací stanice 7-Eleven ho čeká jeho pit crew, která natankuje a opět přezuje pneumatiky. Poté se vydává na krásný závodník okruh Mount Panarama. Na trati s převýšením 571 metrů si “zazávodí” se Shanem van Gisbergenem a jeho Red Bull Camaro ze série V8 Supercars.

Ken Block.
Smrt Kena Blocka zdrtila automobilový svět. Připomeňte si jeho šílené jízdy

Video bylo natočeno za účelem propagace závodního programu Red Bullu před Velkou cenou Austrálie, která se pojede v neděli 2. dubna na okruhu Grand Prix v Melbourne.