VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

10.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - stolní tenisFoto: Zdeněk Matura

Pátek 10. prosince

BASKETBAL

Oblastní přebor Střední Morava: Valašské Meziříčí B – Mohelnice U20 (18). Sdružený okresní přebor: Rožnov p. R. – Zbrojovka Vsetín (20, SZeŠ, Dukelských hrdinů), Jameson Boys Valašské Meziříčí – Příbor (19.30, tělocvična ZŠ Šafaříkova).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Kometa Brno (19). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Šumperk (19).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Kunovice B (18.30). Uherskohradišťsko III. třída: Vlčnov D – Polešovice B (17). Zlínsko II. třída mužů: Vysoké Pole A – Újezd A (18), KST Zlín F – Bylnice D (19.30). Zlínsko III. třída mužů: Kašava B – Orel Zlín D (17.30), Šarovy B – Otrokovice E (18.30). Zlínsko IV. třída mužů: Orel Zlín E – Šarovy C (17.30).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Nový Jičín (18, sportovní hala v Uherském Hradišti).

Sobota 11. prosince

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Univerzita Brno (18.30). Oblastní přebor mužů: Uherské Hradiště – Blansko (17, hala Gymnázia Uherské Hradiště).

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice – Počenice (17, SPŠ ve Zlíně). II. liga žen: FBC Zlín – Znojmo (9), VSK VFU Brno – Lanžhot (10.10), Lanžhot – Znojmo (11.50), FBC Zlín – VSK VFU Brno (13, vše SPŠ ve Zlíně)

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Poskládaní – Galaktikos (15), Recal – Benfika (16.30). Mezinárodní turnaj žáků U11 ve Slavičíně (8 – 18).

FUTSAL

Okresní ligy (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Gumárny Zubří – Lovosice (17.30). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Litovel (15). II. liga mužů: Vsetín – Lesana Zubří (17.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – HK Otrokovice (8.30), HC 94 Malenovice – HBC Stator (10), Orel Malenovice – Carpo Zlín (11.30), Rangers Zlín – Renegades (13), Storm Otrokovice – Rivermen Malenovice (14.30).

JUDO

Mistrovství Moravy mláďat ročník narození 2000 a mladší (10.45, sportovní hala v Uherském Hradišti)

LEDNÍ HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Technika Brno (17). Krajská liga: Rožnov p. R. – Kopřivnice (17). Okresní liga mužů: Old Stars – HC Top Moravia (16), Cyclones – Uherský Brod B (20.30, vše na ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín – Jihlava (ZS Luďka Čajky, 12.30). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Brod – Hodonín (9.45).

MOTORISMUS

Mikuláš Rally Slušovice 2010 (automobilový závod v okolí Slušovic, start ve 12.11, cíl před 15. hodinou).

PÉTANQUE

O pohár starosty města Uherské Hradiště – halový turnaj tříčlenných družstev (9, kulturní dům v Sadech).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Dvůr Králové B (14), Uherský Ostroh – Elizza Praha (15, Hluk). III. liga mužů: Slavičín – Holešov (16). Krajská divize: Otrokovice A – Dolní Němčí A (16), Otrokovice A – KST Zlín C (16.30), Bystřice p. H. A – Dolní Němčí A, Nivnice A – Rožnov p. R. B, Újezdec-Těšov A – Bylnice A, Dolní Němčí B – Kostelec B, Val. Meziříčí A – Otrokovice B (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: KST Zlín D – Bystřice p. H. B (10), Otrokovice C Hulín A, Vlčnov A – Fryšták A (16.30), TJ Holešov A – Dolní Němčí C, Vidče A – Kunovice A, Vsetín B – Bystřice p. H. B (17), KST Zlín D – Ostrožská Nová Ves A (17.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bystřice p. L. A – Mysločovice A, Kostelec C – Kroměříž A, Orel Zlín A – Vidče B, Rožnov p. R. C – Bylnice B, Vsetín C – Bojkovice A, Hulín B – Otrokovice D (17). Uherskohradišťsko I. třída: Dolní Němčí D – Vážany-Ořechov A (14). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Ostrožská Nová Ves B – Drslavice-Veletiny A, Strání A – Bojkovice B (17), Vlčnov C – Nivnice C, Újezdec-Těšov C – Bílovice B (19). Uherskohradišťsko III. třída: Vážany-Ořechov B – Drslavice-Veletiny B (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Dolní Němčí F – Újezdec-Těšov E (10), Orel Ostrožská Nová Ves D – Velehrad C (14.30), Kunovice D – Slavkov B, Velehrad B – Bílovice D (17). Zlínsko I. třída mužů: Kostelec D – KST Zlín E, Orel Zlín C – Val. Klobouky A (13), Napajedla A – Rokytnice A, Slavičín B – Šarovy A, Štítná A – Napajedla B (17). Zlínsko II. třída mužů: Bylnice C – Vysoké Pole B (10), S. Jasenná A – Mysločovice B (16), Slušovice A – Kašava A (17), Slopné A – Louky A (18). Zlínsko III. třída mužů: Halenkovice – A Fryšták C, Mysločovice C – HUK A, Louky B – Rokytnice B, Štítná B – KST Zlín G, Bohuslavice n. Vl. A – Bohuslavice u Zlína A (17). Zlínsko IV. třída mužů: Želechovice n. Dř. A – S. Jasenná B (16), Újezd B – Racková A (16.30), Luhačovice A – Slopné C (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Brno (17). I. liga žen: Uherské Hradiště – Nový Jičín (17, sportovní hala v Uherském Hradišti). I. liga juniorek: Uherské Hradiště – Zlín (10 a 14, sportovní hala v Uherském Hradišti). Krajský přebor žen: Uherský Brod – Rožnov, Valašské Meziříčí – Hošťálková, Vsetín – Hulín, Univerzita Zlín – Slavičín (10 a 13).

Neděle 12. prosince

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Pliska Pardubice B (9). Oblastní přebor mužů: Uherské Hradiště – Babice nad Svitavou (10, hala gymnázia).

FLORBAL

III. liga mužů: Gullivers Brno – Lanžhot (10), Vsetín – Ratíškovice (11.30), Bučovice – Gullivers Brno (13), Lanžhot – Ratíškovice (14.30), Vsetín – Bučovice (16, vše sportovní hala Na Lapači ve Vsetíně). Zlínská liga mužů: Zlín – 1. AC Uherský Brod (9), Slavičín – FbC Orel Uherský Brod (10.15), 1. AC Uherský Brod – Hluk (11.30), FbC Orel Uherský Brod – Zlín (12.45), Hluk – Slavičín (14, vše hala Spartaku v Uherském Brodě).

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Mikel – Lešení (15), Argentina – Oknaři (16.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – Olomouc (10.30), Zlín – Havlíčkův Brod (16.30, hala SPŠ), Zubří junioři – Trnávka (17). II. liga st. dorostenců: Zlín – Přerov (14.30, hala SPŠ). I. liga ml. dorostenců: Zlín – Brno (12.30, hala SPŠ). Předvánoční turnaj minižaček (9, sportovní hala v Kunovicích).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HC 94 Malenovice – Orel Malenovice (8.30), HBC Stator – HK Otrokovice (10), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (11.30), Renegades – Storm Otrokovice (13), Carpo Zlín – Rangers Zlín (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Šumperk (14). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Břeclav (16.30). Liga juniorů: Vsetín – Poruba (16.30). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Brod – Uherské Hradiště (16.15).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Elizza Praha (10), Uherský Ostroh – Dvůr Králové B (10, Hluk). III. liga mužů: Slavičín – Sokol Zlín Kostelec (10). Krajská divize: Bystřice p. H. A – KST Zlín C, Nivnice A – Bylnice A, Val. Meziříčí A – Kostelec B (10.30), Újezdec-Těšov A – Rožnov p. R. B, Dolní Němčí B – Otrokovice B (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Dolní Němčí C (8), TJ Holešov A – Hulín A, Vlčnov A – Kunovice A, Vidče A – Fryšták A, Vsetín B – Ostrožská Nová Ves A (10.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bystřice p. L. A – Kroměříž A, Kostelec C – Mysločovice A, Orel Zlín A – Bylnice B, Rožnov p. R. C – Vidče B, Vsetín C – Otrokovice D, Hulín B – Bojkovice A (10.30). Kroměřížsko I. třída: SK Spartak Hulín C – Roštín A (8), Kostelec u Holešova A – OÚ Lubná B, Morkovice A – Osíčko A, KST Količín A – SK Spartak Hulín D, Slavia Kroměříž B – Holešov B, OÚ Lubná A – Bystřice p. H. C (9). Kroměřížsko II. třída: Bystřice p. H. D – Morkovice B (8), Rymice A – SK Spartak Hulín E (9), SK Spartak Hulín F – Kostelec u Holešova B (14). Zlínsko I. třída mužů: Fryšták B – Orel Zlín B (11). Uherskohradišťsko I. třída: Slavkov A – Vlčnov B, Bílovice A – Nivnice B, Kunovice C – Orel Uherské Hradiště B (9), Orel Uherské Hradiště A – Velehrad A (10.30). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Uherské Hradiště C – Dolní Němčí E (8), Polešovice A – Bystřice p. Lop. B (9). Uherskohradišťsko III. třída: Újezdec-Těšov D – Komňa A (8), SK Zlechov A – Orel Uherské Hradiště D, Orel Ostrožská Nová Ves C – SK Zlechov B, Vážany-Ořechov C – Bílovice C (9). Uherskohradišťsko IV. třída: Drslavice-Veletiny C – Spartak Hluk A (9), Vážany-Ořechov D – Břestek A (11). Vsetínsko: Rožnov p. R. D – Gumárny Zubří (8), Gumárny Zubří OST B – Růžďka A, Valašské Meziříčí B – Vidče C, Oznice A – SK Karolinka A, Růžďka B – Valašské Meziříčí C OST (9).

10.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Velitel 2. armádního sboru se sídlem v Olomouci a šéf ozbrojených složek v krizovém štábu Ústřední povodňové komise Petr Voznica.

Povodně změnily vnímání armády, míní generál Voznica

Interaktivní výstava na téma dinosauři ve zlínském Zlatém jablku.
20

Zlatým jablkem se o víkendu opět prošel oživlý dinosaurus

Město o prázdninách zaměstná až sto dvacet mladých brigádníků

Možnost prázdninové brigády nabídla mladým holešovská radnice také letos.

Fotbalový Hulín jede pro postup s posilou Motalem

Hned ze tří krajských derby si dnes mohou vybrat návštěvu fotbalového utkání fanoušci ve zlínském regionu! Nabízí je 1. kolo českého poháru pod názvem Mol Cup.

Na Bajdě v Kroměříži stráží městští policisté

Na pořádek v areálu kroměřížského koupaliště Bajda přes léto dohlížejí strážníci městské policie, popřípadě asistenti prevence kriminality.

Bludiště v kukuřici jako letní atrakce? Jedno má i Kroměříž

Jedno bludiště už v Kroměříži stojí řadu generací, to z živého plotu v Květné zahradě: letos se ale u nás staly trendem i jiné labyrinty, vybudované v kukuřičných polích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení