,,Ve vyrovnaném duelu se nám příliš nedařilo a téměř celý zápas jsme prohrávali. Soupeř měl totiž větší vůli po vítězství. Přesto se nám ve 40. minutě Petrem Sovadinou mladším podařilo srovnat stav na 3:3. V poslední minutě měl dokonce dvě velké šance strhnout vítězství na naši stranu Petr Sovadina starší. O výhře Rychlova pak ale rozhodl až v deváté sérii samostatných nájezdů Kleibl. Tým z předměstí Bystřice pod Hostýnem si ovšem bonusový bod navíc zasloužil," uznal útočník poraženého celku Petr Mičola.

Ve 14. kole Žopy zdolaly Red Devils 6:1. ,,O výsledku se rozhodlo hned v první třetině, kdy jsme ve čtrnácté minutě vedli 4:0. Také ve zbytku střetnutí jsme byli jasně lepší a tak se na kroměřížské ploše řešila pouze otázka o kolik branek celek z Miškovic porazíme. V polovině duelu jsme však zvolnili tempo a proto jsme nakonec zvítězili pouze o pět gólů. Red Devils však výrazně podržel gólman Radek Mičola. V našich barvách podal nejlepší výkon Sovadina mladší a v obraně se dařilo Romanovi Vašutovi," hodnotil souboj proti patnáctému mužstvu tabulky forvard Žop.

V 15 kole loňský mistr pod taktovkou výborných forvardů Tomáše Kotase a Jindřicha Mozoly, udolal Tovačov 6:4. ,,S Tovačovem se nám již delší dobu nedaří nástupy do zápasů. A ani poslední souboj se čtvrtým celkem soutěže nebyl vyjímkou. V 16. minutě jsme totiž po trefách Beneše, Bukovce a Radima Nemravy prohrávali 0:3. Zlom v střetnutí nastal ve třiadvacáté minutě, kdy Tomáš Kotas v oslabení skóroval na 1:3. V šestadvacáté minutě jsme dvěma slepenými góly během dvaačtyřiceti sekund vyrovnali na 3:3. Duel jsme definitivně naklonili na naši stranu ve třetí dějství, kdy jsme dokázali prodat větší hokejové zkušenosti. V některých pasážích zápasu nám však bylo nakloněno štěstí," konstatoval další z tahounů vítězného celku Petr Mičola.

Výsledky: 13. kolo: Jiskra Chropyně – Red Devils 5:1 (Talášek 2, Máselník 2, Skřivánek – Malinský), Buldok Otrokovice – AHK Kroměříž 4:1 (Rzesotto 2, Tureček, Kapsa – Brázdilík), Tovačov – Spartak Hulín 7:3 (Krčmář 2, Zapletálek, Jegla, Čotek, Čech, Bukovec – Dunda, Jakšík, Martinů), Žopy – Rychlov 3:4 po SN (Petr Sovadina ml. 2, Mozola – Pavel Hradil 2, Beneš, Kleibl), Lobodice – Senators 4:0 (Hillebrand 2, Pěcha, Studnička), Rebels – Rymice 10:2 (Loučka 4, Manďák 2, Chytil 2, Hubík, Došlík – Fuksa, Odložilík), Kvasice – RHL Přerov 1:4 (Holinka – Daďa 2, Pavlík, Maček), Tlumačov – Morkovice 3:4 po SN (Würz, Merta, Tomáš Hapal – Přikryl 2, Kučírek 2). 14. kolo: Tovačov – Jiskra Chropyně 1:0 (Krejčí), Tlumačov – Kvasice 8:4 (Kylián 3, Tomáš Hapal 2, Švec 2, Roman Hapal – Majda, Strýc, Čabla, Šiška), Spartak Hulín – Buldok Otrokovice 4:8 (Jakšík, Horáček, Kopčil, Pecháček – Rzesotto 2, Novák 2, Kapsa 2, Bakalík, Radek Štětkář), RHL Přerov – Rychlov 5:3 (Jurčík 2, Navrátil, Maček, Černošek – Klimša, Calábek, Helemčák), Žopy – Red Devils 6:1 (Javořík 2, Vašut 2, Petr Sovadina st., Petr Sovadina ml. – Trávníček), Rymice – Senators 7:5 (Prusenovský 2, Hrabal 2, Ladislav Hubík, Aleš Hubík, Janalík – Kopřiva 2, Šmeidler 2, Bělíček), Rebels – Kvasice 5:0 (Chytil 2, Manďák, Loučka, Trpík), AHK Kroměříž – Lobodice 7:5 (Doležel 3, Fiala, Macek, Štrof, Brázdilík – Baranyai 3, Petr Havrila 2). 15. kolo: Tovačov – Žopy 4:6 (Beneš, Radim Nemrava, Jegla, Bukovec – Mozola 2, Tomáš Kotas 2, Petr Sovadina ml., Jan Nedbal), Morkovice – Rymice 4:2 (Přikryl 2, Staněk, Kučírek – Hubík, Michal Podola), Lobodice – Spartak Hulín 4:3 po SN (Baranyai 2, Petr Havrila, Dvořák – Martinů, Pecháček), AHK Kroměříž – Senators 11:1 (Šamánek 3, Kocáb 2, Macek 2, Tomeček, Doležel, Vaculík, Brázdilík – Hudousek), Red Devils – RHL Přerov 1:2 (Bronislav Krajča – Šimeček 2), Jiskra Chropyně – Buldok Otrokovice 5:3 (Skřivánek 2, Minks 2, Měrka – Radek Štětkář, Kapsa, Buňka), Rychlov – Tlumačov 3:2 (Schmied, Kundera, Beneš – Zálešák, Tomáš Hapal).