Druhé Martinice tentokrát nehrály a na lídra ztrácejí čtyři body.

Skupina A

PRAVČICE – ŽALKOVICE B 2:1 (0:1)

Velkým překvapením končilo utkání v Pravčicích. Hosté v předchozích osmi zápasech zvítězili. Zastavil je až dvanáctý tým tabulky. Pro domácí to byla první výhra z deseti vzájemných zápasů.
Branky: Ruman, Zapletal – Dočkal. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 30.

MÍŠKOVICE B – LUDSLAVICE – odloženo

Utkání bylo odloženo pro nezpůsobilý terén. O náhradním termínu rozhodne STK.

KVASICE B – ZAHNAŠOVICE 1:0 (0:0)

Utkání moc fotbalové krásy nenabídlo. Byla v něm spousta nepřesností.
„V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem, ale žádnou šanci jsme si nevytvořili. Hrozili jsme jenom střelami z dálky. Ve druhém poločase jsme přidali a výsledkem byla vedoucí branka, když se z trestného kopu trefil Dohorák. Myslím si, že to byl jeden z nejhorších výkonů v sezoně, přesto bylo naše vítězství zasloužené. Utkání s velkým nadhledem řídila rozhodčí Dundová,“ řekl domácí kouč Petr Skypala.
Branka: Dohorák. Rozhodčí: Dundová. Diváci: 50.
Kvasice B: Suchánek - Pospíšil, Orság, Gazda, Smoček, Dočkal, Brázdil, Dohorák, Halamíček, Večerka, Kolomazník (Staněk, Kočař, Skopalík).

MYSLOČOVICE B – MRLÍNEK 1:4 (0:2)

Utkání se hrálo za neustálého deště, na těžkém terénu, který dělal oběma týmům problémy v přesných přihrávkách. Hosté byli v úvodu utkání aktivnější, ale většina střel končila na brankáři nebo mimo branku. Ve 13. minutě se po přihrávce Surého prosadil Dostál. Druhou branku si dali domácí po rohovém kopu sami.
V 65. minutě se domácí přece jen dočkali. K překvapení všech odkop domácího hráče asi ze 70 metrů skončil s přispěním hostujícího brankáře za jeho zády. Domácí vycítili příležitost a začali hosty zlobit. V 70. minutě byl faulován Surý a z nařízené penalty zvýšil vedení hostů Josinek. V závěru přidal čtvrtou branku J. Horák a bylo rozhodnuto.
„Hosté byli v utkání horkým favoritem, což nakonec potvrdili. Do utkání vstoupili náporem a jen díky našemu brankáři a několika zahozeným šancím šli po prvním poločase do kabin jen s dvoubrankovým náskokem. Po přestávce jejich nápor pokračoval, ale naše obrana dlouho odolávala. Po chybě gólmana jsme snížili na 1:2 a hosté zneklidněli. V nervózním zbytku zápasu byl nejslabším článkem rozhodčí Koláček, který ho vůbec nezvládl. Výsledkem byly dvě vstřelené branky hostů a dvě červené karty domácích,“ řekl domácí trenér Rostislav Skopalík.
Branky: Skopalík – 13. Dostál, 18. vl., 70. (pen.) Josinek, 78. J. Horák, Dostál, vl. Rozhodčí: Koláček. Diváci: 35.
Mysločovice B: L. Valčík - Menšík, F. Gajdoš, N. Gajdoš, M. Kučera, J. Kučera, Dluhoš, Slezák, Zábojník, Skopalík, Dorazin (Vrabček).
Mrlínek: Novák - Kušík, Heryán, Solař, Josinek, R. Horák, Podzemný (79. Fiurášek), D. Horák, J. Horák (83. Hlava), Dostál (76.Holec), Surý.

LOUKOV – KOSTELEC U HOL. B 7:1 (4:0)

Loukov naprosto hladce a očekávaně vyhrál. Rezerva Kostelce u Holešova čeká na plný bodový zisk rekordních 22 utkání v řadě.
Branky: Kocman 2, vl., Novotný, Pospíšil, Šmerda, Urbánek – Zmeškal. Rozhodčí: Koláček. Diváci: 70.

KOMÁRNO – BŘEST 7:0 (3:0)

Třetí Komárno deklasovalo sedmý Břest. Třikrát se trefil Jaroslav Žejdlík.
Branky: J. Žejdlík 3, Fabián, Vagač, Perutka, Orava. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 50.
Břest: Hrdlička – J. Buček, V. Buček, Martíšek, Morava, Hajdík, Koudelníček, Mrva, Zapletal, Kovačič, Šoustek (Maquette, Máša).

HLINSKO P. H. – RYMICE 3:3 (2:0)

Do poločasu si dobře hrající domácí vytvořili dvoubrankový náskok. Po změně stran ovšem hosté výrazně přidali, a po snížení na 2:1 se domácí zbytečně zatáhli, výsledkem byla nakonec spravedlivá remíza 3:3. Hlinsko se nedočkalo výhry nad Rymicemi už čtyři roky. V šesti posledních vzájemných zápasech se potřetí zrodila remíza.
Branky: Mikeška 2, M. Zdráhal – Marek, Fuksa, Mirynský. Diváci: 40.
Hlinsko p. H.: Barot - Turoň, L. Kojetský, Švehlík, T. Podola, Vlč, Zdráhal, J. Zapletal, Mikeška, Sklenařík, Bakalík (I. Podola, O. Zapletal, T. Kojetský).

Skupina B

ROŠTÍN – KYSELOVICE B 4:0 (1:0)

Roštín až ve čtvrtém vzájemném utkání poprvé porazil rezervu Kyselovic. Hosté venku nevyhráli ani jedno z posledních šesti utkání.
Branky: 18. a 60. Novák st., 72. Rozsypal, 75. Stavinoha. Rozhodčí: Hušek. Diváci: 20.

TROUBKY – RATAJE B 4:2 (2:2)

Troubky potvrdily roli favorita až ve druhém poločase. Doma neprohrály pošesté v řadě. Rezerva Ratají venku nevyhrála už jedenáct zápasů v řadě.
Branky: 23. a 60. Pergl, 25. Veselý, 77. V. Hlaváč – 38. Zloch, 40. Juráň. ČK: 70. Miler. Rozhodčí: Hasal. Diváci: 50.
Troubky: Zahradníček – Tesařík, Jenerál, Varaďa (70. Prachař), Kunc, Vaňák, Pergl, Špička (46. J. Hlaváč), Štěpánek (78. Makový), Veselý, V. Hlaváč.
Rataje B: Miler – Veselý, Přecechtěl (46. Deneš), Štěpita, A. Chalupa, Fojtík, Molek (79. Rozehnal), Havránek, Juráň, Gryča, Zloch.

POČENICE – SKAŠTICE B 0:0

Již ve 3. minutě měli domácí tutovku, kterou chytil hostující Barcuch. Domácí měli více ze hry, ale až ve 43. minutě se musel opět vyznamenat hostující brankář, který vyrazil pěknou střelu na roh.
Ve druhém poločase měli domácí ještě výraznější převahu, ale také několik protiútoků hostů nebylo nebezpečných.
Domácí se snažili rozhodnout utkání, ale hostující obrana odolávala a co přes ni prošlo, chytil neomylný Barcuch. Proto skončil zápas bez branek.
„Celý zápas se nesl ve znamení dobývání branky Skaštic. Vypracovali jsme si spoustu šancí, bohužel se nám zkušeného Barcucha překonat nepodařilo,“ řekl domácí trenér Josef Hrušák.
Rozhodčí: Novák. Diváci: 120.
Počenice: Derka – V. Zbořil, J. Barnet (46. Lejsal), Cigánek, Procházka, Juřena, M. Barnet, Kocourek, Hrušák, Tesař, Gröpl (63. Mišurec).
Skaštice B: Barcuch – Olbert (50. Menšík), Pšenko, Zajíček, Hudeček, Seidl, Blanarovič, Permedla, Brada, Rozsypal (72. Pobořil), Koňárek.

ZLOBICE – LUTOPECNY 1:7 (0:3)

Od prvních minut nebylo o vítězi utkání pochyb. Hosté dali brzy dvě branky a byli pány na hřišti.
Na pěkném „pažitu“ dobře kombinovali, vypracovali si další šance, a i když dali celkem sedm branek, ještě další šance neproměnili. Domácí korigovali až v závěru utkání.
Lutopecny vyhrály z osmi posledních vzájemných zápasů posedmé. Jedno utkání skončilo nerozhodně. Pro Zlobice to byla osmnáctá prohra v řadě.
Branky: Hána – Hanzlík 2, Schořík 2, Krist, Jurásek, Drulák. Rozhodčí: Šindelek. Diváci: 60.
Lutopecny: Večerka - Navrátil, Sadil, Knapík, Šilhár, Knapík ml. (Frýdl), Kratochvíl (Drulák), Hanzlík, Jurásek, Schořík.

BEZMĚROV – ŠELEŠOVICE 4:1 (1:0)

Druhý Bezměrov vyzrál na Šelešovice poprvé z posledních pěti vzájemných utkání.
Branky: Valovič 2, M. Večerka, Zavřel (pen.) – Večerka. Rozhodčí: Tichánek. Diváci: 60.

LITENČICE – DŘÍNOV 3:2 (2:0)

I když byl Dřínov v tabulce o čtyři příčky výš, potvrdil, že se mu venku nedaří. Na hřištích soupeřů nevyhrál ani jedno z předchozích pěti utkání.
Branky: 24. Kroutilík, 44. vl., 64. P. Horák – 53. Babák, 72. Hlaváč. Rozhodčí: Nevřala. Diváci: 40.

LUBNÁ B – BAŘICE 1:2 (1:0)

Překvapením skončilo derby v Lubné. Domácí rezerva, které patří třetí místo, nedokázala bodovat s devátými Bařicemi.
Lubná B si tak hodně zkomplikovala situaci v boji o postup do okresního přeboru. Na vedoucí Střílky ztrácí šest kol před koncem soutěže šest bodů.
V příštím kole se představí právě na hřišti lídra.
Branky: Kovařík – Goliáš, Čevora.