VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

18.6.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Vítek Šmahel

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Napajedla - Hluk 3:4 p. (2:2), 7. (pen.), 11. Bláha, 61. Bajaja - 22. Červinka, 41. Ševčík, 73. Bukvic, Bojkovice - Brumov 2:11 (2:4), 5. Svoboda, 45. Pavlis - 9. Fojtík, 10. Polomík, 23. Vaculín, 32., 46. Fojtík, 50. Vaculín, 62. Pecha, 72. Vaculín, 76., 83. Pecha, 90. Vaculín, Štítná n. Vl. - Louky 4:0 (1:0), 14. Spáčil, 53. Králík, 70., 71. Malaník, Kunovice - Slušovice 2:3 (1:2), 43. Řihák (pen.), 53. Bouřa - 34. Večeřa, 44., 71. Hrnčiřík, Slavičín - Uh. Brod 2:8 (2:3), 11. Šebák, 15. Salajka - 7. Konečný, 17., 42. Josefík, 48. Dvořák, 56. Josefík, 58. Sedláček, 75., 78. Dvořák, Holešov - Baťov 1:2 p. (0:1), 85. Kotas - 18. Dvořák.

1. Brumov 26 21 0 5 100:50 63 1 1
2. Uh. Brod 26 19 0 7 90:41 56 2 1
3. Baťov 26 18 0 8 63:43 55 2 3
4. Kunovice 26 17 0 9 79:35 52 1 2
5. Slušovice 26 17 0 9 60:39 47 4 0
6. Hluk 26 16 0 10 82:43 46 3 1
7. Napajedla 26 14 0 12 48:49 43 3 4
8. Bojkovice 26 11 0 15 50:73 34 1 2
9. Štítná n. Vl. 26 10 0 16 49:63 31 0 1
10. Luhačovice 26 10 0 16 55:90 30 1 1
11. Slavičín 26 10 0 16 50:73 29 3 2
12. Louky 26 9 0 17 41:59 28 1 2
13. Rožnov p. R. 26 6 0 20 32:80 19 2 3
14. Holešov 26 4 0 22 30:91 13 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice - Fryšták 0:10 (0:5), 10. Maček, 27., 37. Staněk, 29. Pšeja, 44. Okonkwo, 59. Staněk, 51., 64., 81. Okonkwo, 72. Kolář, Újezd - Val. Klobouky 7:6 (3:3), 8. Dobiáš, 25. Mudrák, 42. Fusek, 56. Kráčalík, 60. Martinek, 62., 75. Kráčalík - 27. Masař, 32. Obadal, 44. Mana, 48. Procházka, 50. Dubčák, 76. Obadal, Lidečko - Vigantice 7:1 (3:1), 15., 22. Gargulák, 27. Hruboň, 52. Gargulák, 68. Hruboň, 75. Harnádek, 89. Gargulák - 39. Porubský, Chropyně - Břest 8:2 (5:0), 12., 13. Podaný, 16. Poledňák, 21., 38., 49. Podaný, 62. Belis, 65. Podaný - 47. Niščak, 58. Lukašík, Lužkovice - Vel. Karlovice 5:4 p. (3:2), 16. Okál, 42., 45. Peštuka, 54. Peštuka - 34. Černý, 37. Gröpel, 50. Dorňák, 72. Vašut, Dolní Lhota - Bylnice 5:1 (0:0), 4. Dynka, 34. Kúdela, 36. Misař, 37. Kúdela, 85. Kúdela - 43. Chromáček.
1. Lužkovice 24 20 0 4 87:27 59 2 1
2. Vigantice 24 17 0 7 83:36 50 1 0
3. Val. Klobouky 24 16 0 8 94:50 48 0 0
4. Mladcová 24 16 0 8 65:48 47 2 1
5. Fryšták 24 15 0 9 72:53 45 1 1
6. Újezd 24 13 0 11 70:59 43 0 4
7. Bylnice 24 15 0 9 58:50 41 5 1
8. Dolní Lhota 24 12 0 12 70:63 37 0 1
9. Břest 24 8 0 16 49:73 24 1 1
10. Lidečko 24 8 0 16 45:85 23 2 1
11. Chropyně 24 7 0 17 46:83 21 3 3
12. Vlachovice 24 6 0 18 23:93 17 2 1
13. Vel. Karlovice 24 3 0 21 28:70 13 1 5

SKUPINA B: Újezdec - Prakšice 4:1 (2:1), 15. Koplík, 35. Jančář, 80., 88. Lekeš - 23. Liška, Jarošov - Hulín 2:3 (0:3), 53. Štolba, 80. Jurča (pen.) - 20. Uličný, 24. Navrátil, 41. Uličný, Kvasice - Dolní Němčí 6:0 (4:0), 12. Skácel, 14. Zapletal, 23. Přikryl, 29. Zapletal, 58. Marčík (pen.), 60. Zapletal, Nivnice - Staré Město 3:0 (2:0), 10. Bartoš, 14. Dvořák, 51. Karlík, Nedachlebice - Koryčany 2:7 (1:5), 10. Nožička, 68. Večeřa - 6. Bábíček, 8. Gejdoš, 27. Bábíček, 36., 39. Gejdoš, 88. Hubr, 90. Bardon, Morkovice - Nedakonice 1:0 p., Kněžpole - Strání 3:1 (2:0), 21., 31. Kučík, 49. Večeřa - 90. Čaňo (pen.).

1. Hulín 26 22 0 4 159:32 66 1 1
2. Strání 26 19 0 7 79:47 56 2 1
3. Staré Město 26 19 0 7 81:46 54 4 1
4. Nivnice 26 16 0 10 85:65 50 0 2
5. Koryčany 26 15 0 11 90:46 47 2 4
6. Jarošov 26 16 0 10 57:43 46 2 0
7. Kněžpole 26 15 0 11 58:47 45 2 2
8. Kvasice 26 13 0 13 68:62 40 1 2
9. Újezdec 26 11 0 15 64:66 32 2 1
10. Morkovice 26 10 0 16 63:91 30 1 1
11. Prakšice 26 9 0 17 61:109 26 2 1
12. Nedakonice 26 9 0 17 37:94 26 2 1
13. Dolní Němčí 26 4 0 22 35:98 15 0 3
14. Nedachlebice 26 4 0 22 39:130 13 1 2
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
STARŠÍ: Louky - Kunovice 1:2 (0:2), 40. Ševčík - 9. Bičan, 32. Matejkovič, Brumov - Holešov 0:3 (0:2), 23., 31. Trnka, 70. Tesařík, Zlín B - Baťov 7:3 (2:1), 13. Lehký, 32. Tomek, 41. Kolařík, 44. Lehký, 48. Kolařík, 54. Hamrlík, 56. Lehký (pen.) - 10., 66. Guřan, 70. Kříž, V. Otrokovice - Slavičín 4:0 (1:0), 3., 45., 58. Kraváček, 66. Dočkal, Rožnov p. R. - Vsetín 0:3 (0:2), 20. Karlík, 34. Horák, 46. Kalina, Štítná n. Vl. - Uh. Brod 4:2 (2:2), 3., 10. Důlka, 53. Urban, 70. Hrnčiřík - 1. Valenta, 9. Dubský.

1. Kunovice 22 22 0 0 145:22 66 0 0
2. Štítná n. Vl. 22 17 0 5 73:25 51 2 2
3. Vsetín 22 16 0 6 101:49 44 5 1
4. Slavičín 22 14 0 8 72:52 41 2 1
5. Baťov 22 13 0 9 70:52 41 1 3
6. Louky 22 13 0 9 48:39 37 3 1
7. Uh. Brod 22 11 0 11 68:63 33 2 2
8. Zlín B 22 8 0 14 46:74 24 2 2
9. Holešov 22 7 0 15 20:53 23 1 3
10. V. Otrokovice 22 6 0 16 43:68 21 0 3
11. Rožnov p. R. 22 4 0 18 21:89 12 1 1
12. Brumov 22 1 0 21 20:141 3 0 0

MLADŠÍ: Louky - Kunovice 3:2 p. (0:1), 48. Merta, 52. Šebek - 10. Král, 54. Krajča, Brumov - Holešov 4:2 (4:0), 4. Růžička, 13. Běhunčík, 15. Kozáček, 25. Růžička - 54. Kuba, 59. Pospíšil, V. Otrokovice - Slavičín 1:19 (0:9), 33. Vajdák - 2., 10., 13. Hamalčík, 14. Janšta, 20. Bor, 22., 23., 25. Hamalčík, 29. Šoman, 34. Hamalčík, 36. Janšta, 39. Šoman, 40. Vaculík, 44. Hamalčík, 50. Janšta, 55. Hamalčík, 57. Šoman, 59. Bor, 42. Hamalčík, Rožnov p. R. - Vsetín 2:18 (0:9), 34. Dořičák, 55. Křižka - 2., 7. Zbranek, 8. Durmon, 13., 16. Zbranek, 18. Mikláš, 23., 26., 30., 33. Zbranek, 35. Valchař, 37. Zbranek, 38. Adamec, 40., 41., 43. Zbranek, 46. Adamec, 50. Zbranek, Štítná n. Vl. - Uh. Brod 2:16 (1:7), 22. Barbořík, 47. Machuča - 4., 5. Maleňák, 6. Koželuha, 7., 25. Koželuha, 26. Marek, 27. Maleňák, 33. Jahoda, 34. Koželuha, 41. Zlatý, 46. Maleňák, 48. Koželuha, 51. Bartek, 52. Bartek, 58. Klon, 59. Maleňák, Zlín B - Baťov 2:4 (2:2), 3., 30. Vrla - 18. Nevařil, 26. Chytil, 39. Klvaň, 54. Chytil.

1. Vsetín 22 22 0 0 263:22 66 0 0
2. Slavičín 22 19 0 3 173:71 57 0 0
3. Rožnov p. R. 22 16 0 6 85:62 49 0 1
4. Zlín B 22 14 0 8 143:54 43 0 1
5. Uh. Brod 22 12 0 10 113:76 36 0 0
6. Baťov 22 11 0 11 85:73 33 0 0
7. Holešov 22 9 0 13 59:76 25 3 1
8. Louky 22 8 0 14 70:110 24 1 1
9. Brumov 22 8 0 14 60:128 23 2 1
10. V. Otrokovice 22 8 0 14 61:131 23 2 1
11. Kunovice 22 5 0 17 56:91 17 0 2
12. Štítná n. Vl. 22 0 0 22 20:294 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov - Bystřice p. H. 8:3 (2:2), 20. Kolínek, 23. Novák, 40. Šánek, 41. Kolínek, 47. Šánek, 51. Kolínek, 52. Novák, 67. Kolínek - 12., 18., 54. Maťa, Lužkovice - Hulín 2:1 (1:1), 17. Šarman, 67. Bachánek - 35. Rygr, Juřinka - Napajedla 1:2 (1:0), 14. Orság - 61., 66. Winkler, Vlachovice - Luhačovice 3:4 p. (2:2), 12. Stružka, 27. Míča, 40. Rak - 2., 8. Smolek, 66. Andrle, Val. Klobouky - Vel. Karlovice 3:1 (1:1), 31., 49., 56. Změlík - 17. Chromčák.

1. Val. Klobouky 18 17 0 1 106:16 51 1 1
2. Vlachovice 18 13 0 5 69:31 40 2 3
3. Nedašov 18 11 0 7 53:49 33 1 1
4. Vel. Karlovice 18 11 0 7 46:37 31 2 0
5. Luhačovice 18 11 0 7 55:52 31 2 0
6. Juřinka 18 7 0 11 57:53 23 0 2
7. Napajedla 18 6 0 12 44:60 21 1 4
8. Lužkovice 18 5 0 13 22:53 16 1 2
9. Bystřice p. H. 18 5 0 13 46:87 13 2 0
10. Hulín 18 4 0 14 26:86 11 1 0

SKUPINA B: Hluk - FA Zlechov 17:0 (9:0), 1. Gál, 3., 4. Druckmüller, 13., 23., 24., 29. Krpal, 33. Gál, 33. Gabriel, 37., 41., 44. Krpal, 46. Kapusta, 54. Škorec, 56. Gál, 57., 59. Druckmüller, Morkovice - Bojkovice 0:9 (0:6), 2. Bulejko, 5., 15. Andrlík, 23. Bulejko, 26. Králík, 29. Bulejko, 60. Machala, 68. Králík, 64. Koudelík, 1. FC Slovácko - Koryčany 7:0 (3:0), 6. Chybíková, 23. Slováčková, 25. Polášková, 49. Slováčková, 53. Veselá, 55. Furiková, 69. Polášková.

1. Bojkovice 18 15 0 3 155:12 47 0 2
2. Staré Město 18 15 0 3 79:19 45 1 1
3. 1. FC Slovácko 18 12 0 6 62:38 36 1 1
4. Strání 18 11 0 7 59:23 33 0 0
5. Kvasice 18 11 0 7 61:43 30 3 0
6. Dolní Němčí 18 8 0 10 66:63 26 0 2
7. FA Zlechov 18 7 0 11 50:110 21 0 0
8. Hluk 18 7 0 11 64:80 20 1 0
9. Morkovice 18 3 0 15 26:111 9 0 0
10. Koryčany 18 1 0 17 17:140 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov - Bystřice p. H. 3:8 (1:5), 10. Šánek, 38. Holba, 49. Mikuška - 8., 12. Maťa, 17., 18. Táborský, 30. Rajnoha, 35. Maťa, 45. Hanslík, 52. Vanderka, Lužkovice - Hulín 0:1 (0:1), 12. Solař, Juřinka - Napajedla 6:2 (3:2), 2. Gajdušek, 3. Kubla, 7. Kovář, 55. Marušák, 57. Kubla, 59. Menšík - 16. Chytil, 29. Jeziorski, Vlachovice - Luhačovice 1:5 (1:3), 12. Trčková - 6. Hanáček, 0. Garaja, 13. Hanáček, 50. Šidlík, 59. Majzlík, Val. Klobouky - Vel. Karlovice 0:7 (0:3), 24. Koňařík, 26. Toman, 29. Šarman, 43., 47. Koňařík, 51. Toman, 55. Borák.

1. Hulín 18 16 0 2 107:39 47 1 0
2. Vel. Karlovice 18 15 0 3 83:35 43 3 1
3. Luhačovice 18 13 0 5 102:41 41 0 2
4. Val. Klobouky 18 12 0 6 77:50 34 3 1
5. Juřinka 18 9 0 9 82:53 29 0 2
6. Napajedla 18 9 0 9 85:71 28 0 1
7. Bystřice p. H. 18 10 0 8 87:85 27 4 1
8. Vlachovice 18 3 0 15 33:108 11 0 2
9. Lužkovice 18 2 0 16 23:100 7 0 1
10. Nedašov 18 1 0 17 37:134 3 0 0

SKUPINA B: Hluk - FA Zlechov 18:0 (5:0), 10. Afonso, 14. Zlínský, 16. Pančík, 17. Frühauf, 21. Koníček, 31. Afonso, 33. Frühauf, 34. Afonso, 37. Zlínský, 37. Mitáček, 40., 42. Frühauf, 49. Zlínský, 52. Matejka, 54. Soviš, 56., 57. Koníček, 59. Afonso, Morkovice - Bojkovice 1:6 (0:4), 43. Vašíček - 5. Kovář, 6., 9., 26., 40. Klimeš, 50. Liška, 1. FC Slovácko - Koryčany 7:0 (4:0), 5., 12. Labuťová, 14. Bangová, 27. Škrabalová, 47., 48. Labuťová, 54. Pastyříková.

1. Staré Město 18 18 0 0 172:25 53 1 0
2. Strání 18 15 0 3 123:38 44 1 0
3. Bojkovice 18 13 0 5 117:42 37 2 0
4. Hluk 18 11 0 7 106:49 35 0 2
5. 1. FC Slovácko 18 9 0 9 64:61 29 0 2
6. Kvasice 18 9 0 9 58:61 28 1 2
7. Koryčany 18 6 0 12 47:133 19 0 1
8. Dolní Němčí 18 4 0 14 32:94 12 0 0
9. Morkovice 18 3 0 15 26:122 7 2 0
10. FA Zlechov 18 2 0 16 33:153 6 0 0

Autor: Redakce

18.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Deník připravuje seriál ke 20. výročí povodní na Moravě

Evakuace zaměstnanců a zákazníků v obchodním centru ve Zlíně Malenovicích
AKTUALIZOVÁNO
18

Policie evakuovala obchodní centrum ve Zlíně. Poplach vyvolala fotopast

Noční požár kamionu způsobil škodu ve výši dvou a půl milionu korun

K požáru kamionu na dálnici D55 u Hulína ve směru na Otrokovice došlo v pátek 23. června kolem desáté hodiny večer.

Před naším. Ke konci roku vystoupily u bystřické ZUŠ dvě stovky dětí

Netradiční závěrečnou besídku si letos připravila Základní umělecká škola v Bystřici pod Hostýnem: v rámci akce nazvané Před naším tak ve čtvrtek žáci předvedli lidem svůj um venku, jen několik metrů od dveří školy. Na besídce asi dvě stě dětí divákům představilo jednotlivé obory.

Příspěvek čtenáře: Čáp se procházel u Moravy v Kroměříži

V úterý 20. 6. jsem dopoledne vyhlédl z okna, neboť bydlím u řeky Moravy, a naskytl se mi pohled, který se jen tak často nevidí. Na břehu řeky se procházel čáp.

Výstava předních českých sochařů? Odpad, křičí obyvatelé Kroměříže

ANKETA/ - Nově instalovaná venkovní výstava Sochy v zahradě měla teprve v Kroměříži vernisáž teprve v pátek, už den předtím se ale proti ní zvedla vlna odporu na sociálních sítích. Jedná se přitom mnohdy o velmi cenná díla předních českých sochařů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies