VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

8.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Brumov - Baťov 3:5 (2:1), 17. Vaculín, 45. Pecha, 68. Fojtík - 25. Zikmund, 47., 72. Lorenc, 73. Tomaštík, 78. Kvěťák, Bojkovice - Slavičín 3:2 p. (2:1), 9. Slavíček, 19. Pavlis - 7. Šebák, 49. Salajka, Hluk - Slušovice 1:0 (0:0), 71. Červinka (pen.), Napajedla - Louky 2:0 (1:0), 40. Lapčík, 55. Holomek, Rožnov p. R. - Kunovice 0:6 (0:2), 25., 26. Řihák, 57. Otáhal, 77. Rozhon, 87. Řihák, 89. Zámečník, Štítná n. Vl. - Holešov 2:1 (1:0), 41. Maniš, 60. Hrnčiřík - 87. Blažek, Luhačovice - Uh. Brod 3:10 (2:6), 37., 41., 58. Zábojník - 3. Hrabalík, 22., 23., 28. Konečný, 36. Jurča, 43. Josefík, 47. Klon, 64. Kobsinek, 70., 71. Josefík.

1. Baťov 20 15 0 5 46:33 46 0 1
2. Brumov 20 15 0 5 68:42 45 1 1
3. Kunovice 20 14 0 6 64:24 44 0 2
4. Uh. Brod 20 14 0 6 57:34 41 2 1
5. Slušovice 20 13 0 7 50:29 36 3 0
6. Hluk 20 12 0 8 56:33 35 2 1
7. Napajedla 20 10 0 10 35:38 31 2 3
8. Štítná n. Vl. 20 9 0 11 38:44 27 0 0
9. Bojkovice 19 8 0 11 41:49 25 1 2
10. Luhačovice 20 7 0 13 47:74 22 0 1
11. Slavičín 20 7 0 13 35:52 20 3 2
12. Rožnov p. R. 20 6 0 14 26:54 17 2 1
13. Louky 20 5 0 15 31:52 16 1 2
14. Holešov 19 4 0 15 24:60 12 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vigantice - Újezd 8:3 (3:2), 3., 54., 62., 68., 77. Holub, 30. Vičan, 33. Porubský, 62. Hrstka - 5. Burkart, 37. Jančík, 65. Kráčalík, Val. Klobouky - Vlachovice nehl., Vel. Karlovice - Chropyně 2:1 p. (0:1), 72. Šipula - 19. Vítek, Lidečko - Dolní Lhota 1:2 (1:1), 13. Gargulák - 29. Kolařík, 71. Kúdela, Břest - Bylnice 5:2 (4:0), 10. Miklík, 12., 70. Látal, 23. Krejčíř, 26. Niščak - 72. Lukáč, 86. Tkadlec. Bylnice - Vigantice 3:2 (2:1), 20. Lukáč, 22. Kolínek, 46. Novák - 24., 82. Holub, Mladcová - Lidečko 5:1 (3:0), 32. Čihánek, 33. Strnad, 44., 54., 65. Čihánek - 61. Harnádek, Dolní Lhota - Chropyně 9:0 (5:0), 16. Kúdela, 19., 28. Dorňák, 36., 43., 66., 10., 79., 90. Kúdela, Lužkovice - Fryšták 6:0 (3:0), 3. Dominik, 25. Peštuka, 39. Hejtmánek, 49. Dominik, 58., 60. Peštuka, Vel. Karlovice - Břest 2:1 (0:1), 47. Batla, 82. Jurajda - 6. Urban.

1. Lužkovice 19 16 0 3 73:15 48 1 1
2. Vigantice 19 16 0 3 73:19 47 1 0
3. Val. Klobouky 18 13 1 4 73:31 40 0 0
4. Mladcová 18 12 0 6 49:36 35 1 0
5. Bylnice 19 12 0 7 49:40 33 4 1
6. Fryšták 18 10 0 8 47:48 30 1 1
7. Újezd 17 9 0 8 44:39 29 0 2
8. Dol. Lhota 19 9 0 10 55:48 28 0 1
9. Břest 18 7 0 11 32:44 21 1 1
10. Lidečko 18 6 0 12 36:69 17 2 1
11. Chropyně 18 3 0 15 23:68 10 2 3
12. Vlachovice 18 3 1 14 15:73 10 1 1
13. Vel. Karlovice 19 2 0 17 19:58 8 1 3

SKUPINA B: Kvasice - Nivnice 3:1 (1:0), 8. Zapletal, 46. Skácel, 14. Postava - 75. Chovanec, Strání - Staré Město 4:0 (3:0), 7., 29. Žajgla, 45. Čaňo, 82. Žajgla, Kněžpole - Újezdec 2:1 (1:1), 15. Maršálek, 81. Malina - 23. Jančář, Nedachlebice - Morkovice 4:2 (2:1), 14. (pen.), 17., 75. Mráz, 90. Kafka - 38. Benedikt, 58. Hrnčíř, Jarošov - Dolní Němčí 1:0 (0:0), 87. Jurča, Koryčany - Prakšice 9:0 (8:0), 6. Bábíček, 9. Elzner, 13. Hubr, 16. Vrtal, 27. Gejdoš, 33. Elzner, 41. Klem, 44., 74. Bábíček, Hulín - Nedakonice 14:1 (5:1), 13. Navrátil, 17. Lukeš, 33. Uličný, 39. Navrátil, 41., 47. Stratil, 50. Moravec, 56., 69. Navrátil, 70. Stratil, 73. Vlach, 78. Moravec, 85. Navrátil, 88. Daněk - 22. Novotný.

1. Hulín 20 16 0 4 120:22 48 1 1
2. Strání 20 16 0 4 62:33 47 2 1
3. St. Město 20 15 0 5 63:30 42 4 1
4. Jarošov 20 14 0 6 46:29 41 1 0
5. Koryčany 19 13 0 6 76:28 39 2 2
6. Kněžpole 20 11 0 9 38:37 33 2 2
7. Kvasice 20 10 0 10 53:42 32 0 2
8. Nivnice 19 10 0 9 57:53 32 0 2
9. Újezdec 20 8 0 12 42:51 23 2 1
10. Prakšice 20 7 0 13 52:83 20 2 1
11. Morkovice 20 6 0 14 45:73 19 0 1
12. Nedakonice 20 7 0 13 29:76 19 2 0
13. Dol. Němčí 20 4 0 16 27:67 15 0 3
14. Nedachlebice 20 2 0 18 23:109 7 1 2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice - Zlín B 1:3 (1:1), 16. Kraváček - 19. Hamrlík, 40., 49. Novák, Vsetín - Louky 3:2 p. (2:1), 12. Sušeň, 35. Karlík - 6. Vidrman, 63. Borovec, Rožnov pR - Štítná nVl 1:5 (1:3), 30. Maléř - 7., 17. Důlka, 20. Hrnčiřík, 53. Rak, 55. Důlka, Slavičín - Uh. Brod 2:7 (1:3), 23. Fiodor, 53. Staněk - 5. Beníček, 26., 31., 42., 59. Dubský, 63. Valenta, 68. Mlčoch, Kunovice - Brumov 17:1 (9:0), 5. Kroupa, 8. Obdržálek, 11., 14. Matejkovič, 17. Červenka, 22. Matejkovič, 23. Marovič, 26., 31., 41., 44., 51., 58. Matejkovič, 62. Červenka, 64., 69. Marovič, 70. Červenka - 52. Fojtík, Holešov - Baťov 0:1 (0:0), 51. Sovadina.

1. Kunovice 16 16 0 0 116:15 48 0 0
2. Vsetín 16 13 0 3 87:34 36 4 1
3. Štítná n. Vl. 16 12 0 4 42:18 36 2 2
4. Slavičín 15 11 0 4 53:28 32 2 1
5. Baťov 16 9 0 7 41:33 29 1 3
6. Louky 15 8 0 7 28:32 22 3 1
7. Uh. Brod 16 7 0 9 43:49 20 2 1
8. Zlín B 16 6 0 10 30:52 18 2 2
9. Holešov 17 5 0 12 15:41 17 1 3
10. V. Otrokovice 16 4 0 12 34:50 15 0 3
11. Rožnov p. R. 17 4 0 13 17:65 12 1 1
12. Brumov 16 1 0 15 11:100 3 0 0

MLADŠÍ: V. Otrokovice - Zlín B 0:11 (0:5), 7., 17. Lukovský, 13. Mezík, 21. Vodica, 32., 59. Brunclík, 38., 41. Vrla, 0. Slaměna, 0. Vrla, 23. Maliňák, Vsetín - Louky 13:0 (9:0), 2. Durmon, 8. Konečný, 14. Zbranek, 17., 19. Adamec, 21. Zbranek, 23. Trnka, 26. Adámek, 28. Konečný, 35., 36. Zbranek, 50. Adamec, 54. Loprais, Rožnov p. R. - Štítná n. Vl. 9:0 (6:0), 4. Dvořák, 6. Dořičák, 10. Kocián, 19. Dořičák, 28., 29., 40. Sladovník, 44. Molitor, 54. Farník, Slavičín - Uh. Brod 7:4 (5:0), 6., 8. Hamalčík, 24. Šůstek, 29. Šoman, 30., 34. Kostka, 58. Hamalčík - 35. Maleňák, 36. Zámečník, 41. (pen.), 53. Michalec (pen.), Kunovice - Brumov 4:1 (2:0), 19. Vojtěšek, 29., 33. Vlachynský, 57. Škrabal - 48. Mikeska, Holešov - Baťov 4:2 (2:0), 12. Zdráhalová, 22. Sklenář, 34. Pospíšil, 56. Kuba - 45. Klvaň, 53. Stuchlík.

1. Vsetín 16 16 0 0 200:14 48 0 0
2. Rožnov p. R. 17 13 0 4 74:34 40 0 1
3. Slavičín 15 13 0 2 107:45 39 0 0
4. Zlín B 16 9 0 7 88:46 28 0 1
5. Baťov 16 9 0 7 68:43 27 0 0
6. Uh. Brod 16 9 0 7 69:58 27 0 0
7. V. Otrokovice 16 7 0 9 53:79 20 2 1
8. Holešov 17 7 0 10 47:60 19 3 1
9. Louky 15 5 0 10 44:74 15 0 0
10. Kunovice 16 4 0 12 40:61 13 0 1
11. Brumov 16 4 0 12 36:97 12 1 1
12. Štítná n. Vl. 16 0 0 16 7:222 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Lužkovice 3:0 (1:0), 10. Koňařík Tomáš, 56. Chromčák Pavel, 65. Jílek Tomáš, Luhačovice - Juřinka 4:2 (1:1), 27. Stolařík Václav, 36. Stolařík Václav (pen.), 50. Miklas Martin, 55. Smolek Michal - 25. Šulák Vojtěch, 67. Hlaváček Tomáš, Val. Klobouky - Nedašov nehl., Napajedla - Vlachovice 4:5 p. (3:1), 3. Winkler Lukáš, 17. Kočenda Filip, 23. Winkler Lukáš, 52. Stoklásek Tomáš - 8. Stružka Daniel, 46. Stružka Daniel, 54. Stružka Daniel, 67. Bursa David, Bystřice pH - Hulín 9:0 (4:0), 6. Maťa Jakub, 13. Maťa Jakub, 14. Maťa Jakub, 32. Maťa Jakub, 43. Maťa Jakub, 50. Macurek Pavel, 52. Maťa Jakub, 56. Hanslík David, 67. Macurek Pavel.

1. Val. Klobouky 11 11 0 0 67:8 32 1 0
2. Vlachovice 11 8 0 3 35:17 24 2 2
3. Vel. Karlovice 11 7 0 4 28:22 20 1 0
4. Luhačovice 12 6 0 6 37:37 18 0 0
5. Juřinka 11 5 0 6 37:32 16 0 1
6. Nedašov 11 5 0 6 27:37 16 0 1
7. Napajedla 12 4 0 8 30:41 13 1 2
8. Lužkovice 12 4 0 8 18:30 12 1 1
9. Hulín 12 4 0 8 18:54 11 1 0
10. Bystřice p. H. 11 3 0 8 24:43 9 0 0

SKUPINA B: Kvasice - 1. FC Slovácko 3:2 p. (0:1), 54. Šiška, 69. Konečný - 26. Žufánková, 68. Sklenářová. Dolní Němčí - Morkovice 3:1 (1:1), 14. Tinka, 68. Ježek, 69. Bobčík - 26. Zahradník (pen.), Staré Město - Hluk 6:3 (3:3), 15. Čech, 17. Rožek, 33. Hřib, 50. Dvorský, 62. Kosinka, 69. Čech - 4., 19., 27. Penk, Zlechov - Bojkovice 0:10 (0:6), 2. Bulejko, 7. Klimeš, 10., 15., 23. Andrlík, 26. Klimeš, 55. Gago, 59. Andrlík, 60. Klimeš, 64. Andrlík, Koryčany - Strání 0:5 (0:2), 22. Pavluš, 31. Kolaja, 38. Pavluš, 49. Tóth, 59. Kolaja.

1. Bojkovice 12 10 0 2 104:11 31 0 1
2. Staré Město 12 9 0 3 54:17 28 0 1
3. Kvasice 12 9 0 3 42:22 24 3 0
4. 1. FC Slovácko 12 7 0 5 41:33 22 0 1
5. Strání 12 7 0 5 34:16 21 0 0
6. FA Zlechov 12 6 0 6 42:55 18 0 0
7. Dolní Němčí 12 5 0 7 38:41 16 0 1
8. Hluk 12 5 0 7 27:50 14 1 0
9. Morkovice 12 1 0 11 14:77 3 0 0
10. Koryčany 12 1 0 11 10:84 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Lužkovice 5:1 (3:0), 4. Toman, 11., 17. Pavelka, 33. Hrabovský, 40. Toman - 51. Krajča, Luhačovice - Juřinka 4:1 (1:1), 25. Garaja, 39. Hanáček, 56., 57. Šůstek - 7. Kubla, Val. Klobouky - Nedašov nehl., Napajedla - Vlachovice 3:2 (1:1), 23. Solecký, 40. Jeziorski, 44. Machač - 29., 50. Tarabus, Bystřice pH - Hulín 8:4 (2:1), 5. Hanslík, 6. Vanderka, 32. Maťa, 34., 50. Hanslík, 52., 53. Maťa, 59. Hanslík - 15. Buksa, 35., 44., 48. Zdražil.

1. Hulín 12 11 0 1 74:24 32 1 0
2. Napajedla 12 9 0 3 71:26 28 0 1
3. Vel. Karlovice 11 9 0 2 49:19 26 2 1
4. Luhačovice 12 8 0 4 57:31 25 0 1
5. Val. Klobouky 11 7 0 4 35:31 19 3 1
6. Bystřice p. H. 11 6 0 5 48:58 16 3 1
7. Juřinka 11 4 0 7 40:38 13 0 1
8. Vlachovice 11 1 0 10 20:64 5 0 2
9. Lužkovice 12 1 0 11 15:72 4 0 1
10. Nedašov 11 1 0 10 24:70 3 0 0

SKUPINA B: Kvasice - 1. FC Slovácko 2:4 (0:1), 38., 53. Kahaja - 20. Labuťová, 46. Polášková, 51. Stašková, 60. Vlachynská, Dolní Němčí - Morkovice 2:3 (1:2), 26., 34. Hibler (pen.) - 18., 23., 46. Ospalík, Staré Město - Hluk 8:4 (4:4), 7. Zelený, 22. Peška, 27., 31., 45. Zelený, 55. Mach, 57. Zelený, 59. Hoferek - 1. Zlínský, 6. Matejka, 12., 26. Zlínský, Zlechov - Bojkovice 1:18 (0:8), 37. Bajaja - 8., 16. Matula, 16. Klimeš, 20. Matula, 21. Klimeš, 23., 25. Liška, 27. Kalík, 33. Vrba, 35. Kovář, 38. Klimeš, 44. Matula, 45., 46. Liška, 50. Klimeš, 53. Vrba, 57. Klimeš, 60. Svoboda, Koryčany - Strání 1:8 (1:3), 2. Pluhař - 7. Macíček, 13. Macíček, 22., 33. Popelka, 38. Zderčík, 45. Tóth, 50., 53. Zetka, 1. FC Slovácko - FA Zlechov 3:2 (1:1), 18., 33., 48. Sklenářová - 17. Bajaja, 39. Franko.

1. Staré Město 12 12 0 0 113:19 35 1 0
2. Bojkovice 12 10 0 2 90:23 28 2 0
3. Strání 12 9 0 3 79:25 27 0 0
4. Hluk 12 7 0 5 56:32 23 0 2
5. 1. FC Slovácko 12 7 0 5 47:38 22 0 1
6. Kvasice 12 6 0 6 35:31 18 1 1
7. Koryčany 12 4 0 8 27:100 12 0 0
8. Dolní Němčí 12 2 0 10 20:64 6 0 0
9. FA Zlechov 12 2 0 10 21:91 6 0 0
10. Morkovice 12 1 0 11 16:81 3 0 0

Autor: Redakce

8.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Holešov nevyužil přesilovku a zlobil se: Sudí si penaltu vymyslel

Funkcionalistickou vilu si Josef Maťa přistavěl k původnímu domku jeho rodičů. Zvolil strategickou polohu s průčelím do klidné Slavkovské ulice,  která je ale stále blízko centra.
3

Vila Josefa Mati je ukázkou čistého funkcionalismu

AKTUALIZOVÁNO

FOTO, VIDEO: Ze Zlína chtějí udělat francouzské Saint Tropez

Znovuobjevení filmových ateliérů ve Zlíně, to bude podle hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka jeden z hlavních kroků v kreativním programu kraje. 

Holešovští žáci ocenili své oblíbené učitele

V rámci třináctého ročníku akce Srdce na dlani, kterou každoročně pořádá holešovské středisko TyMy, převzali v pondělí 23. května ocenění přímo z rukou svých žáků nejoblíbenější učitelé tamních základních škol.

Na Den dětí zve poslední květnovou neděli také holešovské SVČ TyMy

Holešov - Na oslavu Dne dětí zve holešovské volnočasové středisko TyMy. Program začíná v neděli 28. května o půl třetí odpoledne přímo v areálu zámecké zahrady, kde si návštěvníci mohou projít pohádkovou stezku. Chybět nebudou hudební i taneční vystoupení kroužků centra, k dispozici budou kolotoče a odvážlivci si vyzkouší i lukostřelbu.

Na kroměřížské Octárně začal už sedmý ročník Food festivalu

V plném proudu je už od pátku v Kroměříži akce nazvaná Moravia Qualivo Food Festival. Sedmý ročník se koná v areálu tamního hotelu Octárna a potrvá až do neděle. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies