DFK HOLEŠOV – NEZDENICE 4:2 (1:0)

,,Velkého favorita z Nezdenic jsme zaskočili bojovností a soustředěným výkonem. Úvodních dvacet minut jsme hosty prakticky nepustili do naší šestnáctky. Ovšem v prvním poločase jsme vsítili pouze jednu branku," prozradila holešovská trenérka Svatava Ságnerová. Její tým proti lídroví soutěže dominoval i ve druhé půli a ve třiapadesáté minutě Dětská zvýšila stav na 2:0. Ovšem poté Hanačky na chvíli podlehly uspokojení a zkušení hosté během sedmi minut dvěma brankami Synčákové srovnali skóre na 2:2. V závěru střetnutí se však zviditelnila i domácí kanonýrka Zderčíková, která dvěma trefami v 74. a 76. minutě nejenomže dokonala svůj hattrick v utkání, ale dravá útočnice Holešova tak definitivně strhla vítězství na stranu domácích. ,,Těší mě rovněž, že jsme se vypořádali s absencí šestice hráček základní sestavy Lipkové, Jirouškové, Pospíšilíkové, Stolařové, Kuchařové a Illéšové. Důležité také bylo, že jsme nepřistoupili na agresivní pojetí soupeřek," nešetřila chválou na svůj kolektiv Svatava Ságnerová. ,,Příchodem Synčákové na hřiště někdy kolem pětadvacáté minuty se naše hra zvedla. Ovšem po červené kartě Vrábelové soupeřky využily našeho oslabení k nabytí překvapivého tříbodového zisku," konstatovala zklamaná obránkyně Nezdenic Vlaďka Drgová.

Branky: Zderčíková 3, Dětská – Synčáková 2. DFK Holešov: Kasalová – Víznerová, Pospíšilová, Fojtová, Kozlanská, Rybenská, Hovořáková, Dětská, Zichalová, Zderčíková, Masaříková. Střídala: Zahradníčková. Nezdenice: Manová – Andrlíková, Janíčková, Chupíková, Drgová, Vrábelová, Ponížilová, Rambousková, Hanáková, Švecová, Lukášová. Střídaly: Synčáková, Sechovcová.

BAŤOV – VAL. KLOBOUKY 1:2 (0:1)

,,V prvním poločase jsme měli mírnou převahu, ale nedokázali jsme ji brankově zužitkovat. Naopak hosté se mohli spolehnout na zajištěnou obranu a rychlé brejky. Na gól Machů mohly odpovědět ze standardních situací Přibilová, Křivánková a Koukalová. Ovšem všechny měly vychýlenou mušku. Vyrovnat se ale nakonec podařilo střídající Andrýskové. Osud utkání, kterému by slušela remíza, však naklonila na stranu Valašek hrubá chyba našich obránkyň," zlobil se vedoucí družstva Baťova Jaroslav Lysoňek. ,,O skalpu silného protivníka rozhodl zejména důraz a pohotová koncovka naší elitní kanonýrky Machů. Vítězný gól ovšem Vendula vsítila až ve dvaadevadesáté minutě po velkém zaváhání domácí defenzivy," prozradil naopak spokojený valašskokloboucký lodivod Ladislav Fojtík.
Branky: Andrýsková – Machů 2. SK Baťov: Michaela Molová – Šefránková, Oharková, Hrdinová, Lysoňková, Šnajdarová, Přibilová, Křivánková, Koukalová, Bukovjanová, Slaná. Střídaly: Andrýsková, Hostašová, Burešová. Valašské Klobouky: Bělašková – Tománková, Bednářová, Kristýna Kubíková, Pjajková, Valčíková, Bařinková, Sopková, Nováková, Holbová, Machů. Střídaly: Čechová, Matoušů.

LUŽKOVICE – BŘEZŮVKY 4:1 (1:1)

,,Hosté se v patnácté minutě po chybě gólmanky Cedidlové ujali po nenápadné ráně vedení. Záhy se nám ale podařilo srovnat stav na 1:1. Ve druhé pětačtyřiceti­minutovce už jsme se výrazně zlepšili a díky kombinačnímu pojetí se nám také podařilo zápas dovést k pohodovému tříbodovému zisku. Byli jsme rovněž sebevědomějším a hlavně fotbalovějším týmem," informoval vůdce lavičky Lužkovic Karel Dolina. ,,Po povedeném začátku střetnutí nás zlomila vyrovnávací branka Strachoňové z penalty. Ve zbytku duelu už jsme působili zakřiknutým dojmem," uznala obránkyně Březůvek Hana Kilíková.
Branky: Nela Ševčíková 2, Strachoňová, Franková – Ličmanová. Lužkovice: Cedidlová – Jana Molová, Bobálová, Hálová, Hamalčíková, Petra Ševčíková, Franková, Strachoňová, Bystroňová, Rozsypalová, Nela Ševčíková. Střídaly: Matlachová, Gerychová, Staňková. Březůvky: Zbudilová – Kilíková, Aneta Skočovská, Zábojníková, Nejezchlebová, Grelová, Ličmanová, Kadlecová, Minaříková, Bílavčíková, Stolaříková. Střídaly: Müllerová, Kadlíková, Plecová, Sekerášová.

BABICE – ŽALKOVICE 4:1 (1:0)

,,V souboji dvou kolektivů z dolní poloviny tabulky jsme byli přesnější a produktivnější v koncovce a zejména ve druhé půli jsme se dokázali vypořádat s tvrdostí soupeřek," našel podstatu úspěchu kouč vítězek Lumír Petrka.

Branky: Rosíková 2, Kočendová, Zbožínková – Zapletalíková. Babice: Malíková – Míčová, Kočendová, Peterková, Eliášová, Trvajová, Tichá, Zbožínková, Rosíková, Maňásková, Fusková. Střídaly: Hořínková, Kotlabová. Žalkovice: Veronika Kubová – Petříková, Pisaříková, Pitnerová, Andrea Netopilová, Rožnovjáková, Koutná, Kavanová, Zapletalová, Máčalová, Monika Kubová. Střídaly: Monika Netopilová, Kojetská, Krejčí, Sedlářová. ⋌(hot)

1. Nezdenice 9 7 0 2 38:9 21
2. DFK Holešov 9 7 0 2 16:12 21
3. SK Baťov 8 6 0 2 18:11 18
4. Val. Klobouky 8 5 1 2 14:9 16
5. Lužkovice 9 4 1 4 22:19 13
6. Březůvky 9 3 1 5 7:18 10
7. Babice 9 2 2 5 13:14 8
8. Kroměříž 8 1 3 4 8:15 6