VYBRAT REGION
Zavřít mapu

AKTUÁLNĚ: Výsledky mládežnické kopané

Region - Přinášíme kompletní výsledky mládežnického fotbalu.

14.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Píša

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Brumov - Chropyně 4:0 Fojtík 3, Juřica, Slušovice - Kroměříž B 7:0 Bořutský 3, Žůrek 2, Mikšík, Janeczko, Holešov - 1.Valašský FC 6:2 Bakalík 4, Leško 2 - Dibelka, Kadlec, Podlesí - Kelč 0:4 Hlavica J. a T., Mareček, Ordán, Napajedla - Dol.Němčí 1:7 Režný M. - Krchňáček 3, Daněk 2, Šmehlík, Stojaspal, Morkovice - Štítná n. Vl. 4:2 Koláček, Dutka, Brablík, Zápařka - Juřík, Kořenek, Paseky Zlín - O.N.Ves 0:5 Veselý 3, Drechsel, Sabo.

1. Kroměříž B 26 19 4 3 93:36 61
2. Brumov 25 18 4 3 95:29 58
3. Chropyně 26 14 5 7 90:58 47
4. Štítná n. Vl. 25 14 4 7 66:44 46
5. Slušovice 25 13 5 7 48:27 44
6. Morkovice 25 11 4 10 64:59 37
7. Kelč 26 11 4 11 58:69 37
8. O.N.Ves 25 10 5 10 59:61 35
9. 1.Valašský FC 24 11 0 13 44:56 33
10. Dol.Němčí 25 8 4 13 50:62 28
11. Holešov 26 8 2 16 50:61 26
12. Paseky Zlín 25 8 2 15 38:72 26
13. Podlesí 25 5 2 18 30:79 17
14. Napajedla 24 2 3 19 30:102 9

MLADŠÍ: Brumov - Chropyně 5:2 Šenkeřík 3, Strnad, Kolouch - Zezula, Pešek, Slušovice - Kroměříž B 1:1 Jaška - Šprňa, Holešov - 1.Valašský FC 4:0 Dlabaja, Kojecký, Machálek, Frňka, Podlesí - Kelč 0:0, Napajedla - Dol.Němčí 1:3 Hubáček - Světinský, Stojaspal, Šmehlík, Morkovice - Štítná n. Vl. 4:2 Štěrba 2, Petráš 2 - Hnaníček, Kořenek.

1. Brumov 23 20 1 2 125:27 61
2. Kroměříž B 24 18 2 4 90:25 56
3. Chropyně 23 16 2 5 74:33 50
4. Slušovice 23 14 4 5 70:20 46
5. Dol.Němčí 23 12 2 9 57:61 38
6. Morkovice 24 10 4 10 53:74 34
7. Holešov 23 8 1 14 35:66 25
8. Štítná n. Vl. 23 8 0 15 51:60 24
9. Paseky Zlín 23 7 3 13 46:60 24
10. 1.Valašský FC 22 7 1 14 26:57 22
11. Napajedla 22 6 4 12 42:58 22
12. Kelč 24 5 5 14 29:72 20
13. Podlesí 23 4 1 18 24:109 13

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová - Vel. Karlovice 5:0 Greguš J. 3, Chludil J., Výskala, Hovězí - Dol. Bečva 2:3 Lambert 2 - Stavinoha P. 2, Martyčák, Malenovice - Slavičín 1:2 Zbranek - Frolo, Fojtík, Hulín - Val. Klobouky 5:0 Janečka 2, Němec, Dlabaja, Hradil, Val. Polanka - Zašová 2:2 S. Adámek, Blažek - Pobořil 2, Louky - Vlachovice 2:2 Procházka, Sedláček - Hověžák, Pavlůsek, Bylnice - Chvalčov 7:0 Lysák J. 3, Pánek, Drobilík, Hudeček, Macků.

1. Slavičín 25 17 2 6 58:26 53
2. Vel.Karlovice 25 16 4 5 58:26 52
3. Dol. Bečva 25 16 3 6 67:37 51
4. Zašová 25 13 3 9 51:30 42
5. Bylnice 25 13 2 10 62:52 41
6. Hulín 26 11 7 8 55:36 40
7. Val. Klobouky 25 13 1 11 54:42 40
8. Mladcová 26 11 6 9 69:67 39
9. Louky 25 9 6 10 43:44 33
10. Chvalčov 25 9 2 14 46:56 29
11. Vlachovice 25 8 5 12 39:68 29
12. Malenovice 25 6 5 14 40:70 23
13. Val. Polanka 25 5 4 16 37:74 19
14. Hovězí 25 3 2 20 24:75 11

SKUPINA B: Jarošov - Boršice 3:3 Zatloukal, Staroba, Gajarský - Dvouletý, Sokol, Marčík, Strání - Prakšice 3:2 Popelka 2, Motola - nehlášeno, Luhačovice - Nedachlebice 7:1 Krajča 2,Kozubík,Slezák,Smištík,Hrnčiřík,Pešek - Surový, Zdounky - Hluk 5:4 Navrátil, Majta, Žurman, Kozubík,, Buša - Kusák 2, Grňák, Zmrzlík, Újezdec - J.Otrokovice 4:3 Findura, Roder, Mičík, Kňažík - Žák, Remeš, Spurný, Rataje - Koryčany 3:1 Veselý 2, Ostatek - Brňák, Bojkovice - Uh. Ostroh 2:2 Martinec 2 - Horák, Vlk.

1. Luhačovice 26 24 1 1 120:18 73
2. Strání 24 17 3 4 75:27 54
3. Boršice 25 17 2 6 70:31 53
4. Nedachlebice 25 15 4 6 72:54 49
5. Újezdec 25 11 6 8 61:52 39
6. Rataje 25 10 5 10 50:65 35
7. J.Otrokovice 26 9 4 13 62:58 31
8. Bojkovice 26 8 4 14 60:69 28
9. Prakšice 24 8 3 13 53:64 27
10. Uh.Ostroh 25 7 6 12 42:73 27
11. Hluk 26 8 2 16 58:77 26
12. Jarošov 26 7 3 16 52:78 24
13. Koryčany 25 6 3 16 29:84 21
14. Zdounky 26 6 2 18 36:90 20

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh.Brod - Bojkovice 2:1 Nevařil, Man - Regináč, V.Otrokovice - Kunovice 2:0 Železník, Přikryl, Dol.Němčí - Bystřice p. H. 1:1 Smetana - nehlášeno, Val. Meziříčí - FC Vsetín odloženo, J.Otrokovice - Luhačovice 0:0, Chropyně - Paseky Zlín 1:0 Šírek, 1.FC Slovácko C - Kroměříž B 1:6 Kryl - nehlášeno.

1. 1.FC Slovácko C 25 18 4 3 100:37 58
2. Val.Meziříčí 25 16 3 6 73:31 51
3. Uh.Brod 25 16 3 6 61:25 51
4. Paseky Zlín 25 15 5 5 69:29 50
5. Chropyně 26 15 4 7 62:40 49
6. Bojkovice 26 12 8 6 83:47 44
7. Luhačovice 26 11 6 9 38:37 39
8. J.Otrokovice 25 9 8 8 50:33 35
9. V.Otrokovice 26 10 2 14 48:57 32
10. Kroměříž B 26 9 5 12 51:66 32
11. FC Vsetín 24 9 4 11 50:39 31
12. Dol.Němčí 25 3 5 17 21:104 14
13. Kunovice 26 3 2 21 16:88 11
14. Bystřice p. H. 26 1 3 22 12:101 6

MLADŠÍ: Uh.Brod - Bojkovice 4:0 Pospíšek 2, Podlas, Sedláček, V.Otrokovice - Kunovice 4:2 Střižík, Sedláček 3 - Butor, Lorenc, Val. Meziříčí - FC Vsetín odloženo, J.Otrokovice - Luhačovice 1:0 Kašík, Chropyně - Paseky Zlín 1:0 Peroutka,1.FC Slovácko C - Kroměříž B 3:6 Sadílek, Skřivan, Zlatý - nehlášeno.

1. FC Vsetín 23 19 4 0 83:15 61
2. J.Otrokovice 23 17 3 3 84:22 54
3. Val.Meziříčí 23 14 4 5 88:31 46
4. V.Otrokovice 24 13 5 6 57:30 44
5. Kroměříž B 24 12 5 7 64:39 41
6. Kunovice 24 12 5 7 53:39 41
7. Uh.Brod 23 12 1 10 52:37 37
8. 1.FC Slovácko C 23 9 1 13 75:72 28
9. Chropyně 24 8 3 13 46:62 27
10. Bystřice p. H. 24 7 2 15 48:84 23
11. Paseky Zlín 23 6 2 15 31:87 20
12. Bojkovice 24 5 3 16 51:76 18
13. Luhačovice 24 0 0 24 7:145 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Nedašov 0:7 Fojtík J. 2, Bartošák 2, Holba, Surý, Fojtík Jos., Vlachovice - Hor. Bečva odloženo, Poličná - Val. Meziříčí B 1:1 Kutěj - Novák, Val. Klobouky - Kelč 4:0 Bolek, Hás, Fojtík, Pechanec, Slavičín - Juřinka 1:2 Vašička - Stolař, Hrdý, 1.Valašský FC B - Vel. Karlovice odloženo, Dohrávka: Val.Meziříčí B - Juřinka 2:0 Mikuš, Vahala, Hor. Bečva - Vel. Karlovice 0:9 nehlášeno.

1. Vel.Karlovice 21 18 2 1 94:12 56
2. Nedašov 22 14 2 6 75:32 44
3. Juřinka 22 13 3 6 56:32 42
4. Slavičín 22 11 2 9 104:43 35
5. Poličná 22 10 3 9 43:52 33
6. Val.Meziříčí B 22 9 4 9 47:42 31
7. Val. Klobouky 21 9 3 9 29:37 30
8. Štítná n. Vl. 22 8 4 10 19:32 28
9. Vlachovice 21 7 3 11 28:54 24
10. 1.Valašský FC B 21 6 4 11 34:50 22
11. Hor.Bečva 20 6 2 12 26:82 20
12. Kelč 22 2 0 20 27:114 6

SKUPINA B: Uh.Ostroh - Boršice 6:0 Galuška L. 2, Polák, Stránský, Hipča, Šimčík, Slušovice - Napajedla 2:0 Vaculka, Prachař, Holešov - Nedakonice 4:0 Provazník, Kopečný, Kopřiva, Chovanec, Kvasice - Hulín 2:3 Vybíral, Železník - Škubal 2, Karamon, St. Město - Strání 0:8 Grebík 3, Tomanec 2, Pavluš, Končitík, Tinka, Morkovice - Koryčany 1:4 Kroupa - Nezdařil 2, Hanák, Tomaštík.

1. Slušovice 22 19 2 1 108:14 59
2. Strání 22 18 4 0 87:15 58
3. Holešov 22 13 3 6 53:39 42
4. Hulín 22 13 1 8 48:35 40
5. Napajedla 22 12 2 8 53:36 38
6. Koryčany 22 9 3 10 51:36 30
7. Morkovice 22 7 3 12 28:71 24
8. St. Město 22 6 5 11 37:73 23
9. Boršice 22 7 1 14 47:66 22
10. Uh.Ostroh 22 5 3 14 32:61 18
11. Nedakonice 22 4 3 15 31:92 15
12. Kvasice 22 4 0 18 22:59 12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Nedašov 0:5 Šánek J. 2, Surý J. 2, Líňa, Vlachovice - Hor. Bečva odloženo, Poličná - Val. Meziříčí B 3:1 Kapusta 2, Roupec - Odstrčil, Val. Klobouky - Kelč 2:0 Fojtík, Talfa, Slavičín - Juřinka 2:1 Sova P. 2 - Dobiáš P., 1.Valašský FC B - Vel. Karlovice odloženo. Dohrávka: Val.Meziříčí B - Juřinka 3:0 Odstrčil, Kopřiva, Kilar, Hor. Bečva - Vel. Karlovice 0:8 nehlášeno.

1. Poličná 22 19 2 1 136:10 59
2. Nedašov 22 18 3 1 97:16 57
3. 1.Valašský FC B 21 15 1 5 102:24 46
4. Val.Meziříčí B 22 14 4 4 82:20 46
5. Vel.Karlovice 21 12 1 8 84:29 37
6. Štítná n. Vl. 22 10 3 9 44:42 33
7. Juřinka 22 10 2 10 37:35 32
8. Vlachovice 21 8 3 10 37:36 27
9. Slavičín 22 7 0 15 56:62 21
10. Hor.Bečva 20 4 0 16 17:136 12
11. Val. Klobouky 21 2 0 19 6:163 6
12. Kelč 22 0 1 21 15:140 1

SKUPINA B: Uh.Ostroh - Boršice 6:1 Vyskočil P. 4, Hrachovský, Mojžíšek - Omelka, Slušovice - Napajedla 9:1 Žůrek 3, Bořuta, Macík, Mikel 4 - Vančík, Holešov - Nedakonice 3:0 Kováč 2, Zahnaš, Kvasice - Hulín 1:1 Vavřík - Zajac, St. Město - Strání 5:1 Kanyicska 2, Lapčík, Šabata, Stuchlík - Horňáček, Morkovice - Koryčany 5:4 R. Handl, Rohel, Pokuta, Šesták, J.Tesař - Gejdoš 2, F.Hanák , Tiefenbacher.

1. Holešov 22 21 0 1 146:11 63
2. Slušovice 22 20 1 1 157:12 61
3. Hulín 22 15 3 4 71:25 48
4. Kvasice 22 11 6 5 45:40 39
5. Uh.Ostroh 22 9 2 11 34:60 29
6. Morkovice 22 8 2 12 62:80 26
7. Napajedla 22 8 2 12 46:80 26
8. Nedakonice 22 8 1 13 48:72 25
9. Strání 22 7 4 11 41:71 25
10. Koryčany 22 7 2 13 64:101 23
11. St. Město 22 3 1 18 26:85 10
12. Boršice 22 2 2 18 33:136 8

OFS ZLÍN
OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA B - 20. kolo: Drnovice - Jasenná 6:1 Hamala 2, Machů R. 2, Čech 2 - Korčák P., Slopné - Poteč 6:2 Bruník 2, Kozubík 2, Chlud, Malý - Haas, Juřík.

1. Provodov 16 11 2 3 74:24 35
2. Slopné 16 11 1 4 50:32 34
3. Jasenná 16 6 2 8 37:53 20
4. Drnovice 16 4 2 10 32:53 14
5. Poteč 16 4 1 11 33:64 13

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

21. kolo: Slopné - Louky 0:13 Houfek 6, Vyoral 2, Valerián 2, Svoboda 2, Dalajka, Fryšták - Tlumačov 1:1 Gajdůšek - Hrdina, Újezd - Příluky 9:1 Maliňák M. 4, Stružka 3, Pavelka, Martínek - Kocháň, Bratřejov - Malenovice 4:1 Kocourek, Kráčála L., Polomík T., Duroň D. - vlastní, Mladcová - SK Vizovice 4:2 Pinkas 3, Paták - Dopita, Vajďák, Brumov B - Mysločovice 0:6 Drahotuský 2, Malošík, Matula, Skopalík, vlastní.

1. Újezd 21 16 2 3 128:36 50
2. Malenovice 21 14 3 4 98:39 45
3. Mladcová 21 14 2 5 99:36 44
4. Mysločovice 21 13 3 5 84:33 42
5. Bratřejov 21 13 2 6 84:28 41
6. Tlumačov 21 11 7 3 92:30 40
7. Fryšták 21 9 3 9 56:56 30
8. Louky 21 8 2 11 78:44 26
9. Brumov B 21 6 3 12 73:77 21
10. SK Vizovice 21 5 1 15 52:96 16
11. Slopné 21 1 1 19 10:180 4
12. Příluky 21 1 1 19 14:213 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA C - 21. kolo: Dolní Lhota - Drnovice 2:9 nehlášeno, Rokytnice - Poteč 8:0 Ščuglík 3, Plášek 3, Černý, Salajka, Smolina - Ludkovice 6:1 Šoman 2, Kostka, Dorničák, Vlček P., Bělaška - Suchý, Biskupice - Nedašova Lhota 7:1 Otruba F. 3, Otruba D. 2, Hejtmánek 2 - Nehlášeno, Sehradice - Pozlovice 0:6 Hasoň 2,Coufalík, Adámek, Mlček, Mizera.

1. Smolina 19 17 0 2 122:11 51
2. Rokytnice 19 14 2 3 75:21 44
3. Biskupice 19 12 0 7 84:28 36
4. Ludkovice 20 10 4 6 49:36 34
5. Drnovice 19 11 1 7 60:55 34
6. Pozlovice 19 9 4 6 61:43 31
7. Poteč 19 9 3 7 50:53 30
8. Vysoké Pole 19 6 1 12 40:72 19
9. Nedašova Lhota 19 5 1 13 31:79 16
10. Sehradice 19 3 2 14 14:72 11
11. Dolní Lhota 19 0 0 19 13:129 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Sk. 1. - 4. místo: Roštění - Skaštice 6:1 (2:1), Flora 3, Pumprla 2, Škrabaňa - Čepica, Kvasice - Lutopecny 3:5 (0:3), Pik 2, Hora - Chalany 2, Jansta, Doležel, Krist.

1. Roštění 6 5 0 1 27:10 15
2. Lutopecny 6 3 2 1 17:16 11
3. Skaštice 6 2 2 2 10:15 8
4. Kvasice 6 0 0 6 10:23 0

Sk. 5. - 8. místo: Kostelec u Hol. - Pravčice 1:1 (0:1), Odložilík - Filandr, Těšnovice - Lubná 3:4 (1:3), Šojdr, Štefka, Rušák - Šenkeřík, Zavadil, Kovalčík, Kroupa.

1. Kostelec u Hol. 6 4 1 1 13:5 13
2. Pravčice 6 3 2 1 6:5 11
3. Lubná 6 3 0 3 12:12 9
4. Těšnovice 6 0 1 5 4:13 1

Sk. 9. - 12. místo: Šelešovice - Rusava 0:3, Havránek 3, Roštín - Mrlínek 0:0.

1. Mrlínek 6 3 2 1 6:2 11
2. Šelešovice 6 3 1 2 7:7 10
3. Rusava 6 2 1 3 6:6 7
4. Roštín 6 1 2 3 3:7 5

Sk. 13. - 15. místo: Žalkovice - Zborovice 3:6 (1:4), Netopil, Štěrba, Bartoň - Hána 3, Kojecký 2, Podaný.

1. Zborovice 4 4 0 0 22:10 12
2. Žalkovice 4 2 0 2 17:19 6
3. Prusinovice 4 0 0 4 14:24 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

Sk. 1. - 4. místo: Lutopecny - Němčice - nehlášeno, Těšnovice - Zdounky 2:1 (1:1), Šimčík 2 - Zlámal, Těšnovice - Lutopecny 1:4 (1:2), Šimčík - Mařík, Knapík, Židlík, Pospíšil.

1. Němčice 5 4 0 1 26:7 12
2. Lutopecny 5 3 1 1 17:10 10
3. Těšnovice 6 3 1 2 13:9 10
4. Zdounky 6 0 0 6 2:32 0

Sk. 5. - 8. místo: Mrlínek - Dřínov 2:2, L. Jančík, T. Fárek - Surý, Kroupa, Zborovice - Chvalčov 6:0 (4:0), Andrýsek 2, Solař, Šťastný, Šprňa, Jergl.

1. Zborovice 6 5 0 1 41:5 15
2. Mrlínek 6 4 1 1 34:12 13
3. Dřínov 6 2 1 3 15:13 7
4. Chvalčov 6 0 0 6 1:61 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

Sk. 1. - 4. místo: Kojetín - Slavkov p. H. 2:1 (0:1), nehlášeno - Šebestová, Žalkovice - Rymice 0:4 (0:1), Topič 3, Novák.

1. Kojetín 6 6 0 0 40:8 18
2. Slavkov p. H. 6 2 1 3 20:16 7
3. Žalkovice 6 2 0 4 15:39 6
4. Rymice 6 1 1 4 7:19 4

Sk. 5. - 8. místo: Prusinovice - Břest 0:1, Látal, DFK Holešov - Zborovice 1:5 (1:2), Koukalová - Gremlica 3, Medek 2.

1. Břest 6 4 1 1 19:7 13
2. DFK Holešov 6 3 0 3 11:14 9
3. Zborovice 6 2 2 2 12:14 8
4. Prusinovice 6 1 1 4 4:11 4

Sk. 9. - 12. místo: Martinice - Ludslavice 0:7, V. Skotek 4, Novák 2, Miklík, Kostelec u Hol. - Němčice 1:2 (1:1), Svěchota - Vymětal, Sklenář.

1. Němčice 6 6 0 0 38:4 18
2. Kostelec u Hol. 6 3 1 2 13:6 10
3. Ludslavice 6 2 1 3 13:14 7
4. Martinice 6 0 0 6 4:44 0

Sk. 13. - 15. místo: Kyselovice - Žeranovice 0:5 (0:2), Sklenář 2, Navrátil, Hubík, Šimčík.

1. Žeranovice 4 3 0 1 15:17 9
2. Chvalčov 3 2 0 1 26:4 6
3. Kyselovice 3 0 0 3 1:21 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

15. kolo: Tupesy - Topolná 2:3 (1:1) Šmatelka, Březina - Stuchlík 2, Rozsypálek, Šumice - Bílovice 2:1 (2:0) Žampach, Janíček - Vlasatík, Havřice - Staré Město 1:1 (0:1) Slavětínský - nehlášeno, Nivnice - Babice 7:2 (4:1) Velecký 2, Bartoš 2, Vasiljevič, Smítal, Plessner - Trávníček 2, Nedakonice - Kostelany 8:0 (5:0) Mazurek 3, Král 2, Trubačík, Klečka, Novotný, Vlčnov - Polešovice 1:4 (1:1) Indra - Svoboda 3, Bernatík, Bánov - Ostr. Lhota 7:1 (5:0) L. Gorčík 2, Dalajka 2, V. Mahdal, D. Čaňo, Chovanec - K. Horák.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

15. kolo: Buchlovice - Kněžpole 1:5 (0:4) mikula - Večeřa 2, Varga, Ondica, Kamočai, Traplice - Mařatice 2:3 (0:3) Malíček 2 - nehlášeno, Hradčovice - Popovice 3:4 (1:3) Macháček 2, D. Mikulec - Cetkovský 3, D. Mikulec, Ořechov - Dolní Němčí B 7:2 (6:1) ANDRÝSEK 3,Krys 2, Váňa, Uher - Škeřupa, Šmehlík, Kudlovice - Březolupy 0:0, Osvětimany - Boršice B 2:0 (2:0) Trefilík, Palica.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

14. kolo: Ostr. N. Ves - Ostr. Lhota 3:1 (2:1) Zálešák 2, J. Hél - Lučný, Březolupy - Vlčnov 1:7 (1:5) Hoferek - Šabršula 2, D. Machala 2, Mach, Pešl, Bednařík, Jarošov - Hluk 9:0 (7:0) Vaněk 6, V. Jančík, Blaha, Šatník, Mařatice - Medlovice 6:4 (1:0) Příplata 2, Mařák 2, Straka, Širůčka - Pazdera 2, Červinka, Niessner, Újezdec - Šumice 2:4 (0:2) Slinták, Mudrák - Žampach 3, Ondřej V., Bánov - Buchlovice 5:0 (3:0) J. Šopík 2, M. Kočica, L. Čaňo, D. Tesařík.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A - 15. kolo: Mistřice - Kněžpole 0:16 (0:9) Otáhal 6, Flíbor 4, Danyluk 2, Hanáček, Večeřa, Horký, Vážan, Velehrad - Bílovice 1:5 (0:4) Kubernát - Uherek 2,Abrahám, Bajaja, Žák, Traplice - Jankovice 0:23 (0:10) J. Silný 9,Brázdil 6,Dostál 3,Kučík,Gahura,Večeřa,Remeš,Silný, Jalubí - Babice 1:14 (0:8) M. Andrýsek - Vranka 5,Kostílek 4,Kováč 3,Zelený, Horníček, Kudlovice - Kostelany 11:0 (3:0) Štulíř 4, Buš 3, Šaroun 2, Dobiáš, Jabůrek, Nedachlebice - Topolná 3:5 (3:0) Posoíšil 2, Bednařík - Bursík 3, Tinko, Večeřa, Sušice - Huštěnovice 4:11 (0:5) Brukner 3, Hurta - V. Jurák 4, D. Hastík 3, Kanyza 2,Otrusiník, Pecha.

SKUPINA B - 14. kolo: Podolí - Nivnice 0:10 (0:5) Smítal 3, Šprtel 3, A. Kadlček 2, Kadlček, Havel, St. Hrozenkov - Slavkov 1:2 (1:2) Michalec - Mančík 2, Suchá Loz - Hradčovice 0:3 (0:1) Marek 2, Pišoja, 1. FC Slovácko - d - Prakšice nehlášeno.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A - Pohár: Ořechov Staré Město 2:9 (1:4) Řepa, Nožička - Bouřa 2, Pantlík 3, Lapčík 2, Slováček, Náplava.

SKUPINA B - 14. kolo: Korytná - Bánov 2:4 (1:2) Vacula 2 - Josefík 2, P. Vaculík, Beníček, Záhorovice - Slavkov 1:4 (0:2) Hřib - Vykopal 2, Krhovský, Kopčil, Hluk - Hradčovice nehlášeno, Horní Němčí - Uh. Brod B 1:4, Prakšice - Havřice 2:2 (0:2) Dedík, Kadlček - Štětina 2, Horní Němčí Slavkov 0:2.


14.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Velitel 2. armádního sboru se sídlem v Olomouci a šéf ozbrojených složek v krizovém štábu Ústřední povodňové komise Petr Voznica.

Povodně změnily vnímání armády, míní generál Voznica

Interaktivní výstava na téma dinosauři ve zlínském Zlatém jablku.
20

Zlatým jablkem se o víkendu opět prošel oživlý dinosaurus

Město o prázdninách zaměstná až sto dvacet mladých brigádníků

Možnost prázdninové brigády nabídla mladým holešovská radnice také letos.

Fotbalový Hulín jede pro postup s posilou Motalem

Hned ze tří krajských derby si dnes mohou vybrat návštěvu fotbalového utkání fanoušci ve zlínském regionu! Nabízí je 1. kolo českého poháru pod názvem Mol Cup.

Na Bajdě v Kroměříži stráží městští policisté

Na pořádek v areálu kroměřížského koupaliště Bajda přes léto dohlížejí strážníci městské policie, popřípadě asistenti prevence kriminality.

Bludiště v kukuřici jako letní atrakce? Jedno má i Kroměříž

Jedno bludiště už v Kroměříži stojí řadu generací, to z živého plotu v Květné zahradě: letos se ale u nás staly trendem i jiné labyrinty, vybudované v kukuřičných polích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení